Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások hogyan oldják meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások hogyan oldják meg, hogy a kapcsolatuk ne legyen hatással a teljesítményükre?

Figyelt kérdés

Szeretném felhozni itt a saját példám. Szóval eddig akárhányszor kapcsolatban voltam az mindig kihatott a tanulmányi és munkabeli eredményeimre. Egyszerűen túl jól, kényelmesen érzem magam, és nincs meg az a hajtóerő bennem mint szingliként.

Jelenleg már huzamosabb ideje egyedül vagyok, és égészen idáigjól elvoltam. De ha elérek egy mérföldkövet az csak pillanatnyi boldogságot ad, mert hiányzik hogy megtudjam osztani valakivel.

Folyvást a magány és teljesítési szándék közt sodródok, és érzem kezdek begolyózni. Azzal vigasztalom magam, hogy egyszer jobb lesz.

Ha van valami tanácsod számomra kérlek oszd meg!



2023. jún. 30. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nekem épphogy a kapcsolat ad több motivációt, mivel kb kapcsolatban látom egyedül az élet értelmét. Motivál hogy lenyűgözzem, boldoggá tegyem a szerelmemet. Egyedül meg az se zavarna ha meghalnék, de azért öngyilkos nem leszek
2023. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Mindkét eset szomorú, nekem egy köztes állapot van, de inkább húz a kérdező felé az én viselkedésem. Én még sose voltam párkapcsolatban, már nem is fűzök hozzá reményeket, nincs szerencsém a szerelemben, akiket eddig szerettem, azok ágybetétnek nem használtak volna.
2023. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

De amúgy mindenkinek valamilyen formában hatással van ez, és nemcsak a teljesítményre. Például nekem három barátnőmből háromnak van párja, ketten ebből össze vannak költözve, és mindegyik eltávolodott tőlem. Mert jobban szeretnek a párjukkal időt tölteni, szexelni, mint barátnőkkel hetente találkozni. Más lesz a prioritás, ennyi. Ezen ne emészd magad.


#2 voltam

2023. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lilluci27 ***** válasza:
Nekem nincs hatással a teljesitmenyemre
2023. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!