Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfi vagyok. Sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi vagyok. Sosem volt barátnőm. Nem kellek semmilyen kategóriájú nőnek. Érdemes még próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Emellé egy kegyetlenül nehéz gyerekkor is társul. Nagyon sokat szenvedtem az életben már. Családra szeretetre esélyem sincs azt érzem. Nagyon foglalkoztat az öngyilkosság gondolata. Nem tudok így élni. Ez csak vegetálàs
2023. júl. 6. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Akkor benned van a hiba, ha tényleg senkinek nem kellesz, nézz magadba, hogy mi lehet a baj veled, változtass rajta és próbálkozz újból.
2023. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
Szenteld magad szenvedéjednek, legyél jó benne és szerezz pénzt vele. Minden más mellékes lesz mellette.
2023. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Más meg benne van egy rossz házasságban és csak a közös hitelek miatt nem válik, esetleg vannak közös gyerekeik amiket szintén megbánt.


Az elhidegült felesége és sokszor a gyerekek is az agyára mennek, de csak tűr.


Na ez jobb? nem hinném.. Pedig sokan vannak így!

2023. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a szeretet az élet értelme. A család. Nagyon vágyom rá és semmi más nem tenne boldoggá. Mint ahogy most sem vagyok az. 1-es. Sajnos nem tudom tényleg hogy mit rontok el. Mindig normálisan udvariasan próbálkoztam. Neten és élőben is. És átlagos illetve átlag alatti nőknél. És mégsem kaptam megzehy randira sem esélyt. Pedig nem úgy kezdtem mint sokan hogy egyből ágyba invitáltam a nőt....
2023. júl. 6. 20:27
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Talán pontosan az a baj, hogy annyira szeretetéhes vagy.

Ha végre tojnál rá, más lenne az életed célja, el lennél egyedül is elégedetten, akkor nem is nagyon kellene erőlködni, egy kiegyensúlyozott, magabiztos ember sokkal vonzóbb, mint egy kétségbeesett...

2023. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
De jó lehet azoknak a nőknek, hogy rájuk startoltál kanosságból.
2023. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

Így egy semmilyen élet fog rád várni.


És szerény vélemény szerint ahhoz egyedül kevés leszel, hogy ezen változtatni tudj és kigyere belőle.


Lehet, hogy semmit sem ér, de próbálkozhatnál egy pszichológussal első körben, arra mindenképp jó, hogy egy élő emberrel tudj beszélgetni , h lássanak, hogy megoszthasd a problémáidat egy élő emberrel.


A magány az egyik legnagyobb ellenség, akkor vagyunk szinte a legsebezhetőbbek.


És család barátok hiányában ez csak mélyebbre süllyeszt.


Maga a pénz nem lenne elegendő megoldás az életedre. Ugyanúgy otthon ülnél és nem mozdulnál ki.

2023. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Menj el pszichológushoz, tedd rendbe magad és az segít a kapcsolatok kialakításában is. Tapasztalatból írom.
2023. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Orvosi segítséget kérj!
2023. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Még mielőtt orvoshoz mennél, próbáljál meg önismereti kurzusokat a neten. Saját magad jobban megismered, illetve másokhoz is jobban tudsz majd kapcsolódni. Vannak jó videók: pl: Tanulom magam; dr. Almási Kitti, dr. Bagdy Emőke. Erre szánjál rá legalább 1-2 hónapot. Ezt követően sem leszel teljesen képben, de legalább már jobban sejtheted, hogy merre kellene menni!
2023. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!