Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfi vagyok. Sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi vagyok. Sosem volt barátnőm. Nem kellek semmilyen kategóriájú nőnek. Érdemes még próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Emellé egy kegyetlenül nehéz gyerekkor is társul. Nagyon sokat szenvedtem az életben már. Családra szeretetre esélyem sincs azt érzem. Nagyon foglalkoztat az öngyilkosság gondolata. Nem tudok így élni. Ez csak vegetálàs
2023. júl. 6. 20:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi, de ez nettó önsajnáltatás.

Tudod, nekem sem volt egy álom a gyerekkorom. Persze, van, akinek sokkal rosszabb volt, ezt is tudom. Konkrétan pl. barátnőmnek is. Igen, látod, pocsék volt a gyerekkorom, de mégis van barátnőm. Az egyik kulcs az, hogy nem szabad mindenért a múltat hibáztatni. Nyilván lesznek olyan dolgok, amiket nem lehet csak úgy levetkőzni, de az, hogy amikor már lassan több ideje vagy felnőtt, mint ameddig gyerek voltál, és még mindig mindent a gyerekkoroddal magyarázol, az egyszerű kifogáskeresés. Most 40 vagyok, és való igaz, nem minden úgy alakult az életemben, ahogy azt gyerekként megálmodtam, de van egy csodálatos barátnőm, aki nem csak gyönyörű, de okos, hűséges, és igazi társ is; van egy diplomám, két nyelvvizsgám, meg egy munkám, amiben kifejezetten elismert vagyok. Szerinted ha végig a gyerekkoromat néztem volna, akkor eljutottam volna idáig? Kizárt. Azt nem állítom, hogy minden könnyű lenne, de egyébként sok más, jobb múltú embernek sem az. A legfőbb különbség boldog és boldogtalan ember között az, hogy az egyik az eredményeket és a lehetőségeket nézi, a másik meg ezek hiányát.

2023. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%
A múlt az múlt azon nemtudsz változtatni. A gondolkodásmódodon és a jövődön viszont még igen. Amennyiben véget vetsz az életednek màr semmi esélyed. Ez a kapcsolati témakör meg túl van értékelve. Persze jó dolog de nem azon múlik a boldogság.
2023. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Erdemes lehet. Probalj meg erdeklodo lenni. En is azert nem tudtam baratnot szerzni mert nem voltam eleg erdeklodo. A noknek kell az hogy azt mond jo ejszakat jo reggelt milyen napod volt stb... ha sikerul kialakitanod egy lelki kapcsolatot nem fog szamitani hogy nem volt baratnod
2023. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Neaddfel
2023. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy nem kellettél még senkinek.

Mindenkinek jut valaki.

Amúgy nekem is rossz gyerekkorom volt, később meg elszedték a fizetésemet 10 évig. Na abból nehéz volt kimászni, és talpraállni. Mondjuk ameddig rosszul éreztem magam lelkileg addig nekem sem jutott normális ember.

2023. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25# pedig sajnos igaz. Én lennék a legboldogabb ha csak kamuznék ezzel. És igen mindenki kell valakinek de én kivétel vagyok sajnos
2023. aug. 19. 23:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!