Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Járnátok egy jogász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok egy jogász asszonnyal, akinek 3 gyereke van az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
A vele egyidős férje lecserélte egy 10 évvel fiatalabb közgazdászra.

2023. júl. 9. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem önmagában a három gyerek nekem nem lenne akadály, ha egyébként mint pár jól kijövünk. Nyilván sok mindentől függ de csak azért mert gyereke van nem mondanék nemet. Bizonyos kor fölött azért már sokaknak van gyereke.
2023. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Az itteni nők véleménye szerint még az ilyen nőnek is milliomos bankár járna.
2023. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha nekem is volna gyerekem igen.

Így, hogy nincs nem.

2023. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Az attól is függ hogy néz ki a nő, mennyire aktív,stb.
2023. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel mint pasi a nők kortól független nem akarnak óvódát. Akkor van esélye a több gyerekes pasinak ha már a gyerekei önállóak dolgoznak és némi egzisztánciával bírnak. Fordítva is igaz! A sok csókos babavárós felborult 3 gyermekesek mind ketten borulnak kapcsolatilag . 3 gyermekesként érzem tudom pedig még anyagilag sem vagyok hátrányban. Komolytalan légyottokra nem vonatkozik de a komoly szándékú hosszú távúnál 100-ból 1
2023. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!