Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten fiúként kb lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten fiúként kb lehetetlen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok társasági ember így élőben kb semmi esélyem barátnőt találni. Neten régebben sokat próbálkoztam de személyes találkozás nem jött össze soha. Egy időre feladtam az ismerkedést de most újra neki vágnék csak a korábbi sikertelenségek miatt kicsit rossz, meg hogy 27 éves vagyok és még nem volt barátnőm.

Sok mindenkitől hallom hogy neten ismerkedtek meg de nekem vissza sem írnak.


2023. júl. 9. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vagy társasági ember, akkor nem lesz barátnő net által se.
2023. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%

Nem lehetetlen, nagyon is könnyű. Sok társkereső van, azokon próbáld meg.

Itt is elég lazák a csajok, csak itt mindenkinek van valami komolyabb nyűgje, baja. (köztük nekem is).

Meg eléggé elszaporodtak itt az anyagias csajok, akik itt bontogatják a szárnyaikat.

2023. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek az.
2023. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

1.


És kizárólag a társasági embereknek lehet kapcsolata? Ez valami új incel baromság?

2023. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Ez nem az. Az igazság az, hogy a való életben a nők elvárásai alacsonyabbak a kinézetet illetően. Ha a való életben nem néz ki elég jól a kérdező, az internethez méginkább kevés lesz.
2023. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, interneten óriási a szórás és a szűrés.


Gondolj bele hány ezer férfit lehet átnézni 1 perc alatt, az életben kint a valóságban ahhoz órák kellenek, vagy napok.


Kiszűröd a kort kezdetnek aztán a távolságot...ezt kb minden társkeresőn lehet regisztráció nélkül is.


És pillanatok alatt lapoznak az emberek, húzgálják a másikat, görgetnek lejjebb...aki a leginkább tetszik csak annál állnak meg.


De ha csak 1 év van plusba vagy mínuszba a valóságban nem számítana a neten viszont kiesel belőle...


Minden ember tudja h a képek visznek mindent.


Szóval ja, ha élőben nem jön össze, neten annál kevésbé.

2023. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű. Platformtól függ valamennyire, de úgy nagy átlagban azt lehet mondani, hogy a férfi-nő arány ezeken az online társkeresőkön 5:1. Ráadásul a férfiak átlagosan aktívabbak, több időt töltenek keresgéléssel. Ilyen körülmények közt hogy lehet férfiként érvényesülni? Úgy, ha profil alapján a legjobban kinéző 10-20%-ban vagy. Te nyilván nem vagy ott, szóval neked kb. lehetetlen. Maximum a legrondább nőknél lehet talán esélyed, ha ez neked megfelel.
2023. júl. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom
2023. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!