Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már olyan randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan randin, ami olyan volt, mint valami kegyetlen rossz állásinterjú?

Figyelt kérdés

A srác szerintem meg akarta úszni a lassú ismerkedést, úgyhogy inkább feltett húszmillió kérdést, hogy megtudja, kellek e neki. Eléggé kiábrándító.


Azzal kezdte, hogy én miért nem írtam ki a táplálkozási szokásomat az adatlapomra, szégyellem? Aztán jött a kérdés cunami. Eleinte még én is visszakérdeztem, de nem nagyon válaszolt. A sok kérdés között olyanok is voltak, hogy én párkapcsolatban hogy oldom meg a konfliktust, meg nem gondoltam e még arra, hogyha engem a párom megbánt, azt megérdemlem. Igazából teljesen összefüggéstelen volt az egész, nem egy beszélgetés volt, csak feltett random kérdéseket különböző témákban és pipálta fejben. Nagyon fárasztó volt.


Találkoztatok már ilyennel? Ezt szerintetek miért csinálják?


2023. júl. 11. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Volt, egy pszichológus csajjal.

Néhány kérdésre emlékszem mêg:

- Hogy viselkedsz megtartóan egy kapcsolatban?

- Mi volt az elmúlt 2 év három legkellemetlenebb élménye számodra, és milyen módszerrel birkóztál meg velük?


Ennél a kérdésnél már nagyon röhögtem.


(Nem érdekelt, hogy miért csinálja, az érdekelt csak, hogy onnantól valaki mással tegye.)

2023. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Az összes olyan.
2023. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az előző randim konkrétan mintha tényleg egy állásinterjún lettem volna 😂😂 A csaj kikérdezte a szakmai hátteremet és a munkahelyeimet sorban 😅

Mondtam is neki hogy nem tudtam interjú is lesz 😅

2023. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
3. Ki kellet volna neki csapni egy 20 ast es megkerdezni , hogy "akkor en yi eleg lesz 1 órára?"
2023. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
El se jutok addig… igent mondanak a randira, aztán hirtelen beteg lesz 5 perccel előtte…
2023. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb barátnőmnek volt. Celokrol volt szó, fizetesről, szakmai előrehaladásról. Arra volt a srác kíváncsi h neki kell e eltartania majd a barátnőmet, vagy képes és akar dolgozni, fejlődni. Milyen ingatlanokat hozna be a házasságba, hajlandó e házassági szerződést kötni.

Én csak kamilláztam amikor mesélte, de neki ez a pénzleosztas beszélgetés tetszett.


Házasok már, van 2 gyerek. Igaz hogy a munka mellett a csaj teljesen egyedül viszi a házat is de a pénzt legalább együtt teszik a közösbe 😂

2023. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Kb. az ötödik kérdésnél felálltam volna, és otthagyom. Pocsékolja másvalaki idejét.
2023. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az összes ismerkedést annak érzem..
2023. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rosszul vagyok az anyagiaktol ha ismerkedesrol van szo. Pedig van mit apritani. A szerenyseg fontos az ember eleteben.
2023. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!