Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a gond, ha 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha 32 éves férfiként úgy érzem egy velem egykorú 32 éves nő az már vén csataló a társkeresésben, miközben én még bőven fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

Valahogy azt érzem, hogy nagy a szakadék már egy 32 éves férfi és egy 32 éves nő között. Egy 32 éves férfi az még csak most lett férfi, most lett igazán piacképes, eddig még csak gyerek volt. Ez igaz a teljes korosztályomra. Viszont a nők ebben a korosztályban már igencsak kezdenek lepukkanni, elasszonyosodni, elvirágzani. Lassan már egyik másik úgy érzem az anyám lehetne.

Ezzel csak én vagyok így, vagy másnak is vannak hasonló érzései?


2023. júl. 12. 01:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Csak az agyad téveszt meg a vélhetően alacsony önbizalmad miatt, amit az is táplál hogy 32 évesen még partnert kell keresgélned :) Önvédelmi mechanizmus, hogy ne kelljen szembenézned azzal, amit egy alaposabb önvizsgálat után bent találnál. Ha sikerül ezt a lufit kipukkasztanod, akkor majd meglátod, egyszerre kitárul a világ.
2023. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%

Marad már te 32 éves kisnyugdíjas!!!


19/L

2023. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
85%
Most lettél piacképes szerinted, ergo 32 évesen szűz vagy és azt hiszed, hogy majd most fogod halomra kefélni magad. Megsúgom: nem.
2023. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
Napi troll kérdés megvolt köszönjük:)
2023. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én meg egy 32 éves férfit tartok egy komomytalan senkinek, inkább az idősebb pasik érdekelnek.
2023. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
32 évesen még nagyon kevés pénzt keresnek, nekem nem kellenek ilyen korban. Majd ha több pénzt bírnak házáhozni;)
2023. júl. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!