Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a gond, ha 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha 32 éves férfiként úgy érzem egy velem egykorú 32 éves nő az már vén csataló a társkeresésben, miközben én még bőven fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

Valahogy azt érzem, hogy nagy a szakadék már egy 32 éves férfi és egy 32 éves nő között. Egy 32 éves férfi az még csak most lett férfi, most lett igazán piacképes, eddig még csak gyerek volt. Ez igaz a teljes korosztályomra. Viszont a nők ebben a korosztályban már igencsak kezdenek lepukkanni, elasszonyosodni, elvirágzani. Lassan már egyik másik úgy érzem az anyám lehetne.

Ezzel csak én vagyok így, vagy másnak is vannak hasonló érzései?


2023. júl. 12. 01:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen, veled van a gond.Túl sokat képzelsz magadról.Pedig te ugyanolyan "vénember" vagy, mint a 32 éves nő.
2023. júl. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem vicces - mint amikor egy 110 kilós dagadek röhög ki egy másik, pont ugyanolyan kövér embert.

Mindketten ugyanazok a kategória vagytok, csak benned még önkritika sincs.

2023. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Mennyire összeegyeztethető az értékrendetek? Közös célkitűzés?


Milyen élet- és alapelveket vallanátok különböző élethelyzetekben? Elég sok mindenre nem lehet rájönni a távolból még...

2023. júl. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Veled. Gyakorold az önkritikát. Rád fér.
2023. júl. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Te sosem leszel piacképes Balázska.
2023. júl. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Veled egyidős és az anyád lehetne?

Persze...

Te úgy látod ezeket a nőket, ahogy téged lát egy 18-20 éves lány.

A "most lett igazán piacképes" kifejezést sem értem. Mi alapján? Ugyanis külsőre a túlvan a csúcson, amikor magától is jó a teste, szép a bőre, és megvan benne a ropogós frissesség. 32 évesen már baromi nagy vízválasztó, hogy 20 éves kora óta sportol, vagy 20 éves kora óta döglik a gép előtt.

Anyagilag? Összejött a ház, a kocsi, és a vállalkozás? Akkor nem ide írnál ki kérdést.

A legtöbb veled egykorú pasi pont kapcsolatban van. Friss házas, kicsi gyerek(ek)kel, tehát megint csak nem piacképes.

2023. júl. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Mitől vagy piacképes? A te bőröd se olyan feszes már, ha nem jársz gyúrni és nem öltözöl jól, nincs jó fizud, autód, lakásod?
2023. júl. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%
A legtobb ferfi 10 évvel keres fiatalabbat nem a saját korosztályukban válogatnak.
2023. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

#8

A legtöbb férfi előbb azt nézi, hogy meglegyen a kölcsönös vonzalom, milyen a nő személyisége, mennyire passzolnak, és nem az az egyetlen célja, hogy minél fiatalabb nője legyen. Sőt, a többség nem fog azon se fennakadni, ha a nő pár évvel idősebb.

2023. júl. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerűen csak éretlen vagy arra, ahol az általad látott 32 éves nők tartanak. De jól látod, nem vagy egyedül.

De ne aggódj, léteznek hasonlóan éretlen 32 éves nők is, a fiatalabbakról nem is beszélve.


Ahogy léteznek természetesen olyan 32 éves férfiak is bőven, akik házasok, kisgyerekes apukák, és felelősségteljes, felnőtt párt kerestek maguk mellé. Nekem már most, 26 évesen se lenne vonzó ha egy velem korú férfi még gyerekként gondolna magára. De elismerem, hogy kitolódott a felnőttség határa mindkét nemnél, szóval nem ritka a te nézőpontod se.

2023. júl. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!