Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők itt nagyon finnyásak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők itt nagyon finnyásak az apatestre (rögtön a kövér férfival asszociálják), akkor mi is legyünk finnyásak a pici túlsúlyra a nőknél? Vagy nekünk nem szabad csak a nőknek?

Figyelt kérdés
[link]
2023. júl. 12. 12:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mi tetszik neki, és mi nem. Ennyi. Csak ettől még nem kell háborogni, meg gyűlölködni.
2023. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy meg ha te finnyáskodsz a képen látható nőre, akkor szerintem annyira vagy heteró, mint Ricky Martin.
2023. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Azt is linkeld, szerinted mi az apatest, illetve mire finnyáskodna bárki.


Szerintem az apatest (amivel semmi baj nincs):

[link]


Esetleg mások szerint (amivel már baj lehet):

[link]

2023. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
A képen latható hölgyhöz hasonlo alakom van! El tudom dönteni, hogy kivel fekszem.le, és kivel nem! Ahogy te is! Arra "fintorofsz" amire akarsz, és te is el tudod dönteni...
2023. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Pontozzatok 0-ra, de ezen a nőn hol a pici túlsúly? Annak az alsónak szar a szabása vagy legalábbis előnytelenül áll rajta a csontozata(!) miatt, de ennyi. Ez nem túlsúly. A nyakamat rá, hogy bőven válogathat a jobbnál jobb férfiak között, míg én a piszkafa (170 cm, <50 kg) alkatommal jobban járnék, ha felkötném magam, mert vagy az apácaság, vagy a szörnyű alakok.
2023. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Ezen a lányon előnyös a túlsúly, de van sok, akin nem. Totál attól függ, hogy oszlik el. Férfiaknál viszont sehogy sem előnyös.


Amúgy a túlsúly téma azért érinti másképp a két nemet, mert:

“A testzsír-arány optimuma felnőtt nők esetében 15-30%, férfiaknál 0-20%. Úgy is mondhatjuk, hogy a nemek közötti testzsír-arány különbség kb. 10%. Élettani szempontból nem kedvező, ha egy nőnek 30%, férfinak 20% felett van a testzsír-aránya.”


A nőknek alapból magasabb testzsírra van szükségük ahhoz, hogy egészségesek és nemzőképesek legyenek, míg egy férfinak semmi szüksége rá. Egy férfi erős és fit legyen, amihez izom kell, nem zsír. Persze egy nő is legyen ideális esetben vékony, de 15% testzsír alatt már nem egészséges.

2023. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
De, szabad neked is finnyáskodni. Szerintem úgy altalánan mindenki letojja, hogy neked mi tetszik.
2023. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%
Ez képen látható a kövér nő. Képszerkesztő programmal, szépen le van karcsúsítva alkata, hogy ne lásson kövér disznónak.:-)
2023. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Mert ha elkezdetek finnyáskodni a képen látható nőre, akkor szerintetek toleránsabbak leszünk az aputest felé? :D
2023. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Akinek ez túlsúlyos, az alapvető definíciókkal nincs tisztában.


De linkeld be azt is, kérlek, kérdező, neked mi a túlsúlyos/normál pasi.

2023. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!