Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságosabb lenne a sex market, ha a chadeket érzékenyítő képzésre küldenék?

Figyelt kérdés

Mondjuk követniük kéne egy napon vagy héten keresztül egy incelt, aki csajozni próbál, és mikor látnák, hogy szegény incelt mindenki csak elhatja, talán átéreznék az átlag férfiak reménytelen helyzetét.

Ez esetben a chadek talán jobban megbecsülnék a sexet, amihez hozzájutnak, lehorgonyoznának egy nőci mellett, és nem hajtanának minden nap másik nőcire. Az így egyedül és chad nélkül maradt nőcik meg végre észrevennék a normál férfiakat.



2023. júl. 13. 15:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

40


Nem trollkodás.

Miért ennyire nehéz belátnod ezt?

Tudom, úgy voltunk nevelve, hogy a nők a romantikus, érzelmes lények de ez önbecsapás.

Csak szét kell nézni. Majd mindenik a BMW-s rosszfiú után sír.

Hol itt a romantika.

A nők szeretik a helyükre rakják őket

2023. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
83%

39, hát.. beszélj a magad nevében. Én férfiként igenis megnézem, hogy a kiszmeeltem mivel foglalkozik, mi a hobbija, hány barátja van, milyen gyakran találkozik a barátaival (és jellemzően mit csinálnak), milyen ambíciói vannak, hogy viszonyul a származási családjához, milyen elgondolásai vannak saját családot illetően, mi a viszonyulása az abortuszhoz, a vallásokhoz, a politikához, más emberekhez, milyen konfliktuskezelési metodikái vannak..

.. és persze hogy viszonyul az én dolgaimhoz (pl a fenti témákban). Természetesen nem kell egyeznie a meglátásainknak, de ha különbség van, fontos, hogy hogyan viszonyul a különbséghez.


nyilvánvalóan ez mind nem a legelső randin derül ki, hanem idővel, de amíg a nagyjáról nem bizonyosodtam meg, nem akarok párkapcsolatba kezdeni és ha kibukik egy probléma, azon dolgoznunk kell, különben könnyen megreccsen a kapcsolat.


Az, hogy te nem válogatsz, az a te dolgod, de ne terjeszd ki más férfiakra is, ha kérhetem.


F30

2023. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
76%

42

Fölösleges a vita. Az egypipás és tárdai szerint minden férfi egy igénytelen rongybaba

2023. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

43


Ki írt ilyent? Egyszerűen több nő bejön egy férfinak mint amennyi férfi egy nőnek.

A nők sokkal szelektívebbek.

Ez még nem egyenlő azzal, hogy a férfiaknak is bárki jó.

Tessék értelmezni amit olvasnak!

2023. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

44

Igen, a nők igényesebbek. De titeket sem gátol senki abban, hogy a 42-es válaszolóhoz hasonló igényességgel válasszatok, és akkor talán a közeledésetek is többet fog érni.


Amíg minden buliban 20 férfi jön oda hozzám (pedig nem én vagyok a következő Palvin Barbara), addig nincs miről beszélni. A mindenkire és bárkire rárepülő emberek vonzalma semmit sem ér. Max ha nagyon jól néz ki.

2023. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ennyire nehéz belátnod ezt?"


Úgy, hogy egy baromság, amit beszélsz. Hiába vagy meggyőződve arról, hogy neked igazad van, és hiába ordítod sértegető hangnemben a beteges dolgaid. Nem nézem a véleményed semmibe, mert TUDOM, hogy valótlant állítasz. Érted?


"Tudom, úgy voltunk nevelve, hogy a nők a romantikus, érzelmes lények de ez önbecsapás."


Nők és férfiak között is van romantikus, érzelmes, és olyan is, aki kevésbé az.


"A nők sokkal de sokkal válogatósabbak. Külsőre de más szempontból is. Például milyen munkát csinál, mit csinálna szabadidejében, hány barátja van, hol él, milyen egyetemet végzett. Stb."

"A férfiak romantikusabbak, hajlandobbak lejjebb adni az igényekből a szerelemért."


Szóval akkor lejjebb ad az ember az igényekből, és összejön egy olyan emberrel, aki

- Nem tetszik külsőre

- Nem olyan dolgokkal tölti a szabadidejét, ami a másiknak szimpatikus, és tudnák együtt csinálni

- Olyan helyen és olyan stílusban él, ami a másiknak elképzelhetetlen és megint csak nem tudna alkalmazkodni

- Borzasztóan taszító alakokkal barátkozik, vagy épp teljesen eltérő társasági életet él

Stb.

Akkor ezek ismeretében milyen szerelemről beszélsz? Mégis mit szeretne az ember egy olyanon, aki nem tetszik külsőre és gyakorlatilag mindenben eltér a másiktól, és teljesen különböző az életstílusuk, jövőképük? Hogy lenne már erény, ha valakinél nem szempont az, hogy a társa hol él, mivel foglalkozik és mivel tölti a szabadidejét?

Mibe kellene beleszeretni? Hogy azt mondja magáról, hogy ő nagyon rendes? És ha nekem teljesen más értékrendben van azt illetően, hogy ki a jó ember, és szerintem ő egyáltalán nem rendes és nem jó, akkor mi van?

Nincs olyan, hogy az ember beleszeret valakibe, de ejti, mert nem felel meg az igényeinek, hanem fordítva van: az igényeit az ember annak mentén fogalmazza meg, hogy milyen embert tud szeretni, kihez vonzódik, mi a szimpatikus. Fiatalon az ember fizikai vonzalom alapján már azt hiszi, hogy szerelmes, aztán ahogy érik fejben, jó esetben önismeretet szerez, és tudja magáról, hogy milyen típusú embert tud ténylegesen szeretni és olyat keres. Igen, a férfiak többsége is. Hogy mersz erénynek beállítani olyat, hogy vannak, akiknek a nők fele megfelelne. Ez semmi másra nem utal, mintsem szellemi igénytelenségre és személyiségbeli defektekre.


Az a helyzet, hogy olyan dologról járatod a buta pofádat, amikről halvány fogalmad sincs. Fogalmad sincs a szeretetről, a komoly kapcsolatokról pedig pláne nem. Ha több évtizedre, házasságra, családalapításra akar berendezkedni az ember, akkor hogy a francba ne számítana, hogy ki mivel foglalkozik, mivel tölti a szabadidejét, milyen társaságban mozog? Azt sem fogod fel, hogy ezek a dolgok hozzátartoznak a személyiséghez, és ahhoz, hogy ki milyen ember? Mi a jó franc alapján kellene akkor véleményt alkotni? Hogy kedvesen megsimogat egy kutyát meg ad aprót a hajléktalanoknak? Vagy, hogy ígérgeti, hogy ő bizony a tenyerén hordozna és egy hangos szó nem hangzana el tőle?

2023. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!