Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hétköznapi átlagos nőknek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétköznapi átlagos nőknek is már a színész külsejű - milliomos férfi kell?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerkedek nőkkel de már az 400 elutasítás után kezdek bele fáradni. Egyiket sem érdekli már maga az ember, csak az anyagiak és ki hogyan nézz ki.
2023. júl. 15. 07:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

#napihiszti


Mit vársz mégis ezektől a kérdésektől? Majd rád ír egy szép nő és az öledbe ül?


En biztos vagyok benne nem a szinész külsőd hiánya és az anyagiak a gond nálad.

2023. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Én teljesen megértem a kérdezőt. Szerintem sok esetben a nőknek is, de a férfiaknak is jóval magasabbak az elvárásaik, mint ami reális. Ami szomorúbb, hogy nem a másikat akarják szeretni, hanem a listának feleljen meg az illető.
2023. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Túlzol kérdezö. De sajnos van benne igazsàg, màr màr bevàsarlàsszerü elvàràslistàk vannak és ha egy valamiben nem felel meg, akkor instan kuka...hiàba mellette 20 màsik dologban meg ideàlis.

Az emberek a tökéletes, fejükben összerakott ideàlt vàrjàk.Nemcsak nökre igaz ez...

2023. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy már a helyesírási képességeid hiányától is kiborulnak, hát még az általánosító gondolataidtól...
2023. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Van olyan nő, aki összejön átlagos külsejű férfival is, de akkor a férfinak havi szinten százezreket kell rá költenie, és amint talál egy jobb képű pasast, lelép.
2023. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

5

Javaslom, egyszer próbálj meg kimenni az utcára nyitott szemmel. Meg fogsz lepődni.

2023. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ha te átlagjancsi szintjén vagy, akkor neked átlagjuliska kell. Ha nem vagy jóképű, szórakoztató és sikeres, akkor hozzád bizony egy átlagos/csúnya, unalmaska és a karrierjében sehol sem tartó nő illik. Evvan. Neked megfelel ez a szint?
2023. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem, de aki nem tetszik azzal minek álljak szóba.
2023. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

Nekem nem ez a tapasztalatom.

A társkereső oldalak tele vannak elvált kétgyerekes

27-28 éves nőkkel.

Azokkal akik összeházasodtak fiatalon, felvették a CSOK-ot gyereket vállalták majd elváltak és jól be is szopt@k.


Azok a nők nem nagyon szoktak már válogatni.Szóval hajrá kérdező.

2023. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

#9


Akkor neveld te más gyerekét.

Egy 30-35 éves férfinek nehogy már ne legyen más lehetősége, mint egy elvált gyerekes nő.

2023. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!