Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » X éves kor felettiek (kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X éves kor felettiek (kinek mennyi, nekem 34 körül jött el a vég). Hogyan dolgoztátok fel, hogy már nem kellettek a nőknek (akik tényleg nem kellenek)?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak, akik 35-40 felett is népszerűek a nőknél, van akik soha sem voltak azok és vannak, akik azok voltak (én szerintem a tucat barátnővel és szintén tucat egyéjszakással volt élményem benne), de már az idő előrehaladtával nem azok. Én pl 30-33 között faltam a nőket, 2 havonta másik, de olyan 34-35 körül láthatatlanná váltam (kis kopaszodás és apró öregedés, de semmi túlsúly vagy ilyesmi), akárhol próbálkoztam, jöttek az elutasítások. Most 38 évesen meg kinézek az ablakon, eszembe jut pl 25-30 évesen kaptam magam, ki a városba, kávézóba, kiülni teraszra, leszólítani nőket és úgyis lesz 1, akinél jó leszek. Most már semmi, kinézek és nem megyek sehová, mert jönne az elutasítás (nyilván lehet csajozásmentesen is menni, de aki megszokta sok év alatt ezt, annak nehéz). Csak a sebeimet nyalogatom viszonylag fiatalon.
2023. júl. 17. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Azoknak a nőknek, akiket megfektettél hazudtal, atvagtad őket? Ha igen, akkor most kapod vissza, hogy rossz voltál, hogy hazug kihasznalos senki voltál.

Ha korrekt voltál velük, nem kamuztal viszont csak szexet akartál mindig kapcsolatot soha, vagy több volt a szex mint párkapcsolat, akkor megint megszívtad, mert a sok szex helyett inkább párkapcsolatba kellett volna invesztálnod.

Így jártál, magadat hibáztasd!

2023. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem lestrapálni kelett volna magadat a sok ribivel hanem keresni egy társat az élethez, egy értékes kapcsolatot. Te inkább faltad a nőket, most merenghetsz a szép emlékeiden öreg éveidben.
2023. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
2023. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
*kellett
2023. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Nálam pont fordítva van. 25 éves koromig rám se néztek a nők, most pedig népszerűbb vagyok náluk mint valaha! Bár engem sajnos az egyéjszakások nem érdekelnek...
2023. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

36 vagyok.

Buknak rám a 16-17 éves lányok.


Legjobb kor.

2023. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, a legjobb kor, biztos csak nem próbálkozok elég ,,erőszakosan".
2023. júl. 17. 17:26
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Már nincs esélyed. Már öreg vagy fiatal nőkhoz, veled egyidőseknel esetleg lenne szerencséd, de még ott se biztos különösen hosszútávon. :!
2023. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem huszonéves nőknél gondoltam...
2023. júl. 17. 17:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert.
2023. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!