Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhet egy magamfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhet egy magamfajta 29 éves srác ?

Figyelt kérdés

Átlagos, introvertált emberként nagyon sok helyen próbáltam ismerkedni, nyilván nem sok sikerrel, pedig voltak matcheim és beszélgetőpartnereim, de nem igazán éreztem, hogy egy hullámhosszon lennék velük.


Hogy mikkel próbálkoztam?


- Tinder & Badoo és társai

- Discord közösségi szerverek

- Facebook ismerkedős és beszélgetős csoportok

- Gyakorikérdések.hu


Mindegyiknél megvolt az ésszerű okom arra, hogy ott hagyjam, így ezek már kilőve végérvényesen. :D

Mivel ez nem egy ismerkedésre felhívó kérdés, ezért a tulajdonságaim és szabadidős tevékenységeim leírását hanyagolom, csak tanácsokat kérek, hogy ha már mindent kipróbált az ember, akkor mások mit tennének a helyemben, vagy van e még olyan alternatív ismerkedési lehetőség, amit kipróbálhatnék.



2023. júl. 18. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Net tinder
2023. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaumo*
2023. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem az egyetlen lehetőség a szocializálódás.

Barátok közös ismerőseivel szervezett összejövetelein keresztül bővíteni az ismertségi körödet, beilleszkedni a társadalmi normák közé, hogy mindenkinek szimpatikus legyél.


Nekem ez nem hiszem hogy valaha is menni fog, mert átlagosnak mondható dolgaim csak elvétve akadnak. Sokszor túl mély és szélsőséges vagyok, ami összeegyeztethetetlen a társasági élettel, ahol általában a felszínesség és diplomatikusság dominál.

Szóval ez az ollókezű Edward érzet mindenhol elkísér.

2 hónap múlva én is 29 leszek és ezek voltak a nagy megfejtéseim :D

2023. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel rávenni magad csajozni,különben sosem érsz célt.
2023. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
A való életben próbáltad már? Talán érdemes lenne. Sokkal romantikusabb is.
2023. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem ez nem hiszem hogy valaha is menni fog"


"a társasági élettel, ahol általában a felszínesség és diplomatikusság dominál"


Fogalmad sincs, miről pofázol, de próbálod magad felsőbbrendűnek beállítani. Grat.

2023. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Nem igazán. Amilyen sztorikat lehet olvasni itt, hogyan koptatta le a lány a fiút, inkább kihagyom. :D Így is elég ingatag lábon áll az önbizalmam, pedig sportolok normálisan, meg lefoglalom magam stb.
2023. júl. 18. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:

A lehetőségeid:


1. Transmaxxing (nővé válsz és úgy próbálsz nőket felszedni, mint immáron leszbikus nő)

2. Trannymaxxing (Összejössz nőnek öltözött férfival.. alacsonyabbak az igényeik, mint a valódi nőknek).

3. Guminő. Ma már egész hitelesek is vannak.

4. Prostitúció

5. Onlyfans barátnő/VTuber férfi


Annyi lehetősége van egy férfinak manapság, nem értem a hisztit.

2023. júl. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!