Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az incel közössé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az incel közösségről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 08:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Lerágott csont, már meg se nyitom, csak a fröcskölődés, unalmas.
2023. júl. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

#10 érdekes, amit mondasz, főként azért, mert ezzel szerintem a fél gyk-s incel közösséget kizártad a definícióból. Akikkel itt párbeszédbe elegyedtem ezidáig, és incelnek vallották magukat, szinte mindig az volt a közös narratívájuk, hogy a sikertelenségük miatt inkább feladták az egészet. Aztán volt köztük, aki szép csendesen, beletörődve, mások dühösen, kontekókat szövögetve, megint mások magukba zuhanva az öngyilkosságot fontolgatva, de mindegyikük azt vallotta, hogy ő már feladta.


Tehát, ha jól értem akkor a definíciód szerint ők MÁR nem incelek többé?

2023. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
#12 Az incel az, aki akaratán kívül nem jut nőhöz. Tehát aki nem is akar nőhöz jutni, mert tele van már a hócipője a párkereséssel, az nem incel.
2023. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

12-es: szerintem ők már nem, ahogy én sem. Mivel nem próbálkozunk, nem akarunk semmit már az egésztől.

Addig lehet csak incel valaki amíg nem szándékosan van cölibátusban, ha már feladtad, akkor kvázi szándékosan nem foglalkozol a dologgal.

Meg valljuk be ha valaki az anyja pincéjében él 0-24-ben akkor sem lehet igazán incel elvégre a saját döntése, hogy nem mozdul ki és meg sem próbál ismerkedni senkivel sem.

Egyébként akik az "incel kérdések" nagy részét írják ki, csak trollkodnak ahogy az összes fröcsögő, értelmetlen hozzászólással is ezt teszik.

2023. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Ok, ez így kerek, de amúgy mikortól húzod meg az incelség határait? Mennyi idő, mennyi elhibázott randi után lesz valaki incel a te szemedben?
2023. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet konkrétan definiálni.

Mert adott egy helyzet:


Ha én csak nekem tetsző lányokkal jönnék össze, akik viszont rendre chadet választják inkább akkor incel vagyok vagy sem? Lehet lenne lehetőségem nekem nem tetsző lányoknál de mivel náluk nem próbálkozom így nem szexelek. Akkor ez már incelség?

2023. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez az.
2023. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%

Aki nem próbálkozik az MGTOW. Jóképűek is vannak MGTOW-ok.

Sőt olyanok is akik megfektetik a nőket de ennek ellenére nem akarnak semmilyen kapcsolatot velük. Ez is egy spektrum.

2023. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindenkinek ragyoghat fel a szerencsecsillaga, de egy jó indok a gyűlöletkeltésre.
2023. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!