Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Jeff miért nem külön kategór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Jeff miért nem külön kategória a blackpillen belül?

Figyelt kérdés

Ugye vannak a beta orbiter -ek. A lúzer férfi, akit a nő a húszas éveiben a barátzónában tart, hogy aztán ha nem talál jobbat, 30 fölött házasodjon vele, ami persze már az elején heti 1 -2 szexet jelent majd gyerek után nincs egyáltalán szex..cashout válás stb.


Aztán van a Chad, aki éli a nagybetűs életet. Haverokkal jár bulizni. Megy a Soundra meg a többi fesztiválra. Munkahelyen ő a projektmanager és keres egy raklapnyi pénzt + vannak Fideszes ismerősök stb. Ez a típus alapvetően alig beszél nőkkel, kivéve ha szexelni akar. Olyankor felcsapja az instát, megnézi kik írta a storijára, áthívja őket és szexelnek.


Aztán vannak az incelek, akik láthatatlon a nők szemében. A kategóriát ennyiben össze lehet foglalni.


De van egy negyedik férfitípus is, a Jeff. Ő egyike annak a 3 férfinak, aki azzal a 10 fős lánycsapattal ment a Volt fesztiválra (egyre kevesebb Jeff van a szexpiaci változásuk miatt, a fesztiváljuk meg is szűnt). Hasonlóan a beta orbiterhez, neki is elsírják fájdalmaikat a női barátai, akikből jó sok van.. viszont a sírás után Jeff -et áthívják szexelni is, mivel amúgy neki is Chad kinézete van, csak egy kicsit feminínebb. A típus egyfajta “alfa orbiter”. Miután a nő 30 fölött lockolt valamit (akár Chad, akár béta) házasságra, Jeff továbbra is megmarad barátként, aztán a cashout(válás) előtt vele fogja megcsalni a férfit.


Ha a Chad törzshelye a sound, a Jeff törzshelye a Volt. Mindkettő jó pasi(alfa), viszont kinézetükben egyértelmű különbségek vannak és bölcsészlány is más körülmények között fekszik le velük.



2023. júl. 19. 13:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Egyre durvább ez a fanfiction vagy conteo vagy mi ez.
2023. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Mi a f@szt olvastam én most itt
2023. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Nincs volt idén szóval szegény jeffeket beszüntették, jöhetnek helyettük az efott george-ok.
2023. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Ez k_rva jó! 🤣🤣🤣
2023. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Kérem vissza azt a percet az életemből, amit ennek a xarnak az olvasására szántam!!!
2023. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

“egyre kevesebb Jeff van a szexpiaci változásuk miatt”:


Az általános párkapcsolati piaci inflációra gondoltam, ami a Chadeknek kedvez, a Jeff -eket pedig szép lassan a beta orbiter -ek szintjére fokozza le, amiből a Z generációban szintén egyre kevesebb van.


5:

Kicsit lehet “furcsa” a szöveg mivel most telóról írtam és nem néztem át. Ettől még nem veszít az igazságtaralmából.

2023. júl. 19. 13:34
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Szakember látott már?
2023. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Orvos kell neked inci finci
2023. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem azért furcsa a szöveg, mert telóról írtad, hanem a tartalma miatt. :D
2023. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
🤨😐😑😟😵‍💫😵
2023. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!