Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi az elején ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi az elején ismerkedni akar, de aztán szóba hozza a barátnőjét, akkor már biztos, h nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Szóval tudtam, h van barátnője, hivatalos ügy kapcsán ismerkedtünk meg, csak elvileg megtetszettem neki, és ő is nekem. Viszont az egyik beszélgetés alkalmával konkrétan szóba hozta a b.nőjét, h ezt meg azt ő intézi neki, a téma olyan volt, h szóba került, viszont én tartok tőle, h ha nagyon akarna engem akkor nem hozta volna szóba, el tudta volna úgyis mondani a mondandóját, h elkerüli magát a kifejezést is.

Szar már a kapcsolatuk egyébként, tehát nem akarom elvenni őt mástól, csak reménykedem, de kezd elillanni a remény


2023. júl. 21. 12:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
29%
Dehogynem. Tarzan is szokott liánozni nem csak Jane.
2023. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira szar lenne a kapcsolatuk, akkor nem lennének együtt, szóval kár azzal nyugtatnod magad, hogy te nem akarod elvenni a nőjétől. Nyilván ő tartozik hűséggel a barátnője felé, de ettől még tőled is tisztességtelen olyannal kezdeni, aki kapcsolatban van.
2023. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
nem kezdek vele, csak várom,h jelentkezzen :(
2023. júl. 21. 12:49
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
És te tudnál bízni egy olyan fickóban, aki a barátnője háta mögött kikezd veled? Mit gondolsz, utána nem csinálna ugyanezt meg a te hátad mögött is? Rengeteg szingli férfi van, próbálkozz náluk inkább.
2023. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
elég idióta egy b.nője, kb egy óvodás gyerek szintjén áll, még azon is elcsodálkozik, ha egy hangya elmászik előtte az úton, nem tudom miért van egy iyen debillel, nem csodálom már, h utálja mint a szart. Szerintem nem talált mást magának, csak azért van vele, most viszont a hülye liba zsarolja, sajnos tudja mivel
2023. júl. 21. 12:52
 6/41 A kérdező kommentje:
12.52-es: a mai világban egy pasi csak akkor mászik ki egy kapcsolatból, ha már biztos az új. üdv a valóságban
2023. júl. 21. 12:54
 7/41 anonim ***** válasza:
85%
Ismered egyáltalán a lányt? Bár ettől függetlenül, süt rólad az irigység és a rosszindulat. Így beszélni valakiről, hogy debil meg idióta meg hülye liba... Hát ne haragudj, de ez nagyon kiábrándító. Mint írtam, ha annyira szar a kapcsolatuk, akkor elhagyja a barátnőjét, normális pasi (és nő) képes egyedül is meglenni és nem csak akkor dobbant, ha van már új kijelölt.
2023. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
#6-vagy akkor sem
2023. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
#6. Ami női szemszögből elég férfiatlan és gyáva húzás, ami később megbosszulja magát. Kapcsolatot nem építenék rá.
2023. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
7-es...hát ez az igazság mit nem lehet ezen érteni
2023. júl. 21. 13:04
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!