Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők csak bele akarnak ülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak bele akarnak ülni a pasi által biztosított jólétbe?

Figyelt kérdés
Ugye az itteni nők véleménye szerint az, hogy a egy 30 elotti pasinak nettó 600e a fizuja van egy saját háza és autoja (persze egyik se hitelre) és minden hétvégen elviszi őket wellnesezni vagy valami jó drága programra CSAK alap miközben ők csak a látványukat bitosítják...
2023. júl. 22. 15:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Ezt igy soha senki nem mondta itt teso. De hisztizz egyet, attol majd megnyugszol.
2023. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem az első hisztije, naponta telesz.rja a gyk-t a nőgyűlölő, provokatív kérdéseivel.


Szerintetek miért nem tiltják ki? Nekem van egy tippem (modi). 😬😂

2023. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem tiltják, mert gyártja a forgalmat az oldalra. 1-2 troll összeugrik az látványosan megdobja a bevételt.
2023. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Azért a nők magukban mindig tudják hogy nagyon ritka már az ha egy férfire feltételek nélkül lehet számítani, inkább megteremtik maguknak amit meg lehet. Persze mindig lesznek olyanok akik inkább beleülnek a jóba mert tudják egyedül úgysem képesek akkora jólétet teremteni amire vágynak. Ilyenkor kéne a vágyakból visszavenni, de van akik erre sem képesek.
2023. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Megint egy incel..

Hova tüntek a főincelek, Balázska meg a shrek?

2023. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, inkább verd ki, aztán megnyugszol.
2023. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez férfi semmit nem biztosít. A legfontosabbra, az érzelmi biztonságra képtelenek. Csak agyatlan Ken babák, akik kiegészítőkkel akarnak csinos aranyásókat felszedni, hogy villoghassanak a csinos részével, és nyávoghassanak az aranyásás miatt.
2023. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Valamivel kompenzálniuk kell hogy úgy neznek ki mint egy Bojler.


25/N

2023. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%
Én incel vagyok és keresek ennyit. Valaki nem akar velem jönni Wellnesezni? Én fizetem az egészet!
2023. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
De nyilván nem, mert csak a kinézet számít persze. Ezért baromság a kérdés, nem azért amit az előzőek írnak.
2023. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!