Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, a pàrom ìgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, a pàrom ìgy biztosìtotta be magàt. Most kezdi kimutatni a foga fehèrjèt. Tanàcsok? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Úgy èrzem hibàztam megint.


Màsfèl ève vagyunk együtt, most 16 hetes terhes vagyok. Ma szòlta el magàt h a teherbeesèsem előtt sokat veszekedtünk, és ìgy biztosìtotta be magàt. Nem vigyàzott, én pedig nem figyeltem... És kezd eltàvolòdni tőlem. Nem beszêlgetünk sokat, màr nem tud/akar kielègìteni, csak kielègülni, és màr az is zavarja, ha hozzàbùjok... El vagyok keseredve, èn mindent megteszek neki, ő mèg a pàrnàt is kikapja a fejem alòl, ha kell neki. Legutòbb kêrtem tőle h vigyen el randizni, romantikàzni, mert igènylem, ötleteket is adtam neki, de persze elfelejtette. Szòvà tettem, de ezutàn màr olyan lenne, mintha kiharcoltam volna, és nem esne jòl ha elvinne... Ha sexelni akar, és èn kihùzom magam alòla, mert nem vagyok olyan lelki àllapotban, akkor àll a bàl, és èn vagyok a rossz. Ha viszont ilyenkor mègis megteszem, èn nem elègülök ki, nem is esik jòl, csakùgycsinàlok, akkor ő boldog, èn meg küzdök a sèrült lelkemmel. Ezt nem tudom màskèpp leìrni, szimplàn megtörök és mindig egy kicsit elvesztek magambòl. Pàr napja olyan depressziòs voltam, h 2 napig egèsz èjszaka sìrtam és nappal szőrnyű kedvem volt. Magam alatt voltam, de összeszedtem magam egyedül, mert àrt a szomorùsàg a babànak, és azt nem akarom. Mit kellene tennem? 30/N


2018. nov. 23. 23:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
92%
Szimplán olyan emberrel vagy együtt, meg olyannak szülsz aki nem való hozzád.
2018. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%

És ne haragudj, de az a mondat, hogy így biztosította be magát, nálam elvágott volna mindent. A gyereknek meg nem biztos, hogy jobb lesz, hogy az apja is mellette lesz, amíg felnő.. ettől az embertől menekülnék.

De ha neked ennyi önbecsülésed van, és normális, hogy ezzel köt magához, akkor minden jót kívánok neked!

2018. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Eddig minden òhajom, sòhajom leste és szò nèlkül ugrott. Àlom pasi volt. Fèltem is nagyon, hogy ha biztos lesz kettőnk kapcsolata, akkor minden megvàltozik. Ès most ùgy èrzem most jött el az a pillanat. Ettől fèltem... Szerintetek javìthatò? Úgy èrzem, csak akkor lesz minden ok, ha nem èrzi magàtbiztonsàgban. Ehhez szerintetek mit kellene tennem? Visszafogni a folyamatos adàsbòl?
2018. nov. 23. 23:52
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
Terhesen is elhagyhatod,és találhatsz egy normális pasit.
2018. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

igen, vannak ilyenek. amikor érzik, hogy most elhagyhatják őket, akkor hirtelen apait,anyait beleadnak...nem hibáznak, hogy most ne tudd elhagyni. hiszen a gyerekre is gondolni kell. hoznak csomó ajándékot, mert ez a gondoskodás szerintük...de érzelmeket nem...

itt az ideje lassan dönteni...így van...

2018. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
93%
Most az miért lenne jó, ha külön meg kellene erőltetnie magát, meg szerepet játszania, hogy "biztosnak" érezze a helyzetét, miközben valójában le sem szarja a fejedet? Nem azért kellene törődnie veled, hogy ne essen el a kényelemtől meg a fix puncitól, hanem önszántából, szeretetből. Hagyd ott a francba.
2018. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

6/6 Úgy èrzem ezzel a hozzàszòlàssal betalàltàl!!! Teljes mèrtèkben igazad van.

Ès szőrnyű ezt belàtni. Nàla lakom, ès gyerekkel, egyedülàllòkènt albèrletbe menni most lehetetlensèg. Èhen halunk, segìtsègem nincs. Sosem volt, mindenemèrt magam dolgoztam meg. Ès èpp ezèrt a pàrkapcsolatomban mindent megadok a pàromnak, de mindig tùlzàsba viszem, aminek ez a vège.

2018. nov. 24. 00:07
 8/53 A kérdező kommentje:

Ajàndèk? Hàt nem is emlèkszem mikor vett nekem utoljàra valamit, h meglephen... Bezzeg èn. De ezt sosem vàgtam a fejèhez.

Minden hajnalban felkelek vele, h teàt csinàljak neki a melòba, aztàn visszafekszem. Ma kèrtem tőle este, h csinàljon nekem kakaòt. Azt mondta h megvàrnà a reklàmot, mert nèzte az èjjel nappal bp-et. Eddig azonnal ugrott nekem. Ez pont ma tűnt fel.

2018. nov. 24. 00:11
 9/53 anonim ***** válasza:
88%
Menekülj.. Jobb apa nélkül mint ilyen őnző féreggel,aki a gyereket se fogja jobban szeretni mint téged..
2018. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
81%

az óvszert már feltalálták egy ideje, a te hibád is.


alap, hogy gumit húzunk.


most viselheted a következményeit.


de igazán a gyereket sajnálom.

2018. nov. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!