Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ertem ezt a kemia dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem ezt a kemia dolgot?

Figyelt kérdés

Szoval mi ez a kemia dolog? H akkor lesz valami ha van kemia? Plane az elso randi elott hangoztatjak a pasik.


Nalam soha nem volt ilyen kemias cucc. Szepen lassan alakultak ki a regi parkapcsolataim is. Nem 2 randi alatt hanem jo par het 3 honap alatt ereztem azt h vagyok ra es kotodom. Nem ilyen elso ize.


Vagy hogy kell ezt elkepzelni?



2023. júl. 22. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Ez valójában elég ritka. Már az, hogy első látásra szerelem, mert ezt hívják tulajdonképpen kémiának sokan, akkor maradjunk annyiban, hogy szerelmes csak abba lehetsz, akit már ismersz. Tetszeni tetszhet az adott ember, de szerelem tudtommal csak később jön.


Te gondolod jól egyébként kérdező, mert erről eszembe is jutott az a mondás, hogy "lakva ismerszik meg az ember".


Tehát előbb vonzalom, aztán ismerkedés, randizgatás, szerelem, aztán ez alakul át szeretetté.

2023. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Annyit tesz, hogy az adott felek egymásra hangolódnak, hogy megvan köztük a harmónia és az összhang.

Például a párommal (ő a férfi, én a nő) már az első randinkon éreztük a "kémiát", egyszerűen olyan érzés volt, mintha már régebben is ismertük volna egymást. Mindig tudtunk miről beszélni és megértettük a másikat. Nyilván az idő teltével egyre mélyül a kapcsolatunk, ma már minden szempontból erősebb a köztünk lévő kötelék, de nem kellett három hónap ahhoz, hogy vágyjunk a másik közelségére és társaságára.

2023. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Amikor szexualis vonzalmat erez ketto hetero ember ha kozel vannak egymashoz..
2023. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Kémia - testi vagy lelki, vagy testi és lelki vonzalom.


Szexuális vágy más néven, ha nincs meg hozzá a lelki,akkor csak szex lehet belőle, ha csak lelki, akkor barátok lesztek.

2023. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3as

Leszbikus vagyok 🤣

2023. júl. 22. 18:52
 6/13 A kérdező kommentje:

De sok pasi probalkozik nalam. Es ok mondogatjak ez.

Jo mas is ilyen tipik hulyeseget h nem volt jo dugasom azert vagyok lanyos csaj. 🤣

2023. júl. 22. 18:54
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan, hogy lelki kémia. A kémia pont attól kémia hogy nem egy ilyen spirituális érzés. Egyszerűen kívánod a másikat, megőrülsz a közelében, fizikai hatással van rád.
2023. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem "kémia", hanem biokémia. Amúgy a primitív emberek sajátja, akik képtelenek a racionális gondolkodásra, és minimális hormon elvakítja őket, mint a majmokat.
2023. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nàlam mar az elso masodpercekben kiutkozik hogy ki az akier oda meg vissza birnek lenni. Valojaban a kemia az egy megmagyarazhatatlan szexualis/ vagy csak szimplan vonzodast jelent. Vagyom a masikra tetszik a masik es jol erzem magam a tarsasagaba. Egyszeruen ugy erzed passzolsz a masikhoz. Vagysz ra hogy megcsokoljon. Ennyi.

Ha nincs meg a kemia, attol meg el lehetsz a masikkal, de nem kivanod a csokjat nem vagy oda erte. Nalam ez az elso randin eldol. 31 F

2023. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Semmit nem jelent, nincs ilyen dolog.

Szexuális vonzalom van és pont.

Ez pedig általában a különböző vizuális vagy fizikai (érintés, illat) hatások miatt alakul ki.

Magyarán dugni akarsz, mert beindulnak az ösztönök, elvégre az ember is egy állat, a többség ráadásul képtelen az ösztöneit felülírni vagy legalább szabályozni.

Szóval a kémia csak a szép megfogalmazása annak, hogy valakivel akarsz-e dugni az első pillanattól kezdve vagy nem.

A lényege hogy itt nem játszanak szerepet a racionális érvek, csak egyszerűen úgy érzed ott helyben magadévá akarod tenni az illetőt.

2023. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!