Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem számít a pénz?

Figyelt kérdés

Három barátnőm volt eddig.


1, még iskolába jártunk (nem volt jövedelmem )

2, épp dolgozni kezdtem és kb 220 ezer nettó volt a fizum.

3, munkanélküli voltam , ő meg orvosira járt


☝️ egyiket se érdekelte az anyagi helyzetem!


Erre feljövök ide gyakorira vagy Facebook ,TikTok stb. És mindenhol azzal találkozok hogy bizonyos kritériumok vannak megadva a társkereséshez; ha nincs lakásod, ha nincs autód, ha nem vagy 70 kg-os sportos , ha nem keresel 800 ezer nettót akkor =. Nem erdemelsz nőt! Vagy csak valami senkinek nem kellő 100 kg-os tehenet! Most a világ ennyire megváltozott az utóbbi években vagy ezek kamu dolgok ?


2023. júl. 24. 12:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Az fel se merült benned, hogy más nőknek más dolgok és tényezők fontosak?
2023. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Itt az incel teóriákat olvashatod.
2023. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Csak összefújt ide minden szemetet a szél. Ha ezt az eltorzult értékrendet vennénk alapul, ami itt pusztít, senkinek nem lenne párja az országban...
2023. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%

Van egy réteg akinek számít, de azzal te már valszeg nem fogsz találkozni, mert a magyar aranyásók eleve is a tutira mennek és külföldi pasival ismerkednek + eleve is derogál nekik egy ilyen koszfészek országban élni. Bizony még Budapest belvárosa is egy okádék, tele csövessel, iszonyú a kosz, piszok, bűz, tele alja emberekkel. Egy igazi kényes luxus csaj eleve nem itt akar élni ebben a putriban, mert többre tartja magát.

Azok a nők akik itt maradnak, csupán 2-5%-a anyagias, mert mondom, azok a nők akik ilyenek, eleve nem itt terveznek.

Szóval végső soron nem, nem számít a nőknek a pénz az esetek 90%-ában. Ez valóban csak incel kifogás.

2023. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom valamilyen szinten számít, hogy legyen kereseted, mert anélkül a közös élet eléggé reménytelen, de ezzel szerintem nincs baj. Ami biztos, hogy nem olyan mértékben és nem úgy számít, mint azt itt pár bohóc fejtegetni szokta.
2023. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

Számít, mint mindenkinek. De nem az egyedüli szempont.


Mármint gondolj bele: te se szívesen jönnél össze olyannal, akit majd el kell tartanod (persze van olyan, hogy az élet beleköp a levesedbe, és épp nincs munkád. Itt inkább olyanokra gondolok, akik nem is akarnak munkát keresni, vagy csak létminimumon tengődnek)


Egyrészt meg kell élni valamiből, másrészt élni is kell. Egy mozi, egy új berendezési eszköz, egy nyaralás... Ehhez bizony pénz kell.


Az én párom se dolgozott, amikor összejöttünk - az én segítségemmel jutott be a jelenlegi munkahelyére. A személyisége, humora, tudása ragadott el, és az is látszott rajta, hogy nem rajtam akar élősködni.


Tehát nekem csak annyi volt az elvárásom pénz terén, hogy ne nekem kelljen egyedül két embert eltartani. Minden más fontosabb volt.


De persze az inceleknek ebből az jön le, hogy kell a pééééénz...

2023. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%

Sok nő is írta itt, hogy számít, szóval ez nem csak az incelek kitalációja. Én személyesen is ismerek ilyeneket, akiknek ez szempont, de vannak olyanok is, akiket a kérdező mond, akiknek ez nem olyan nagy prioritás.

Azt kár lenne tagadni, hogy nincs anyagiasság. A nőknél ez van, férfiaknál meg hogy csak a külső számít pl.

Egyénenként más, hogy kinek mi fontos.

2023. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Annyira számít a pénz, hogy ha párkapcsolatba kerül az ember akkor ne éljen rosszabb színvonalon a párjával, mint amikor egyedül van. Tehát a másik ne lefelé húzza ilyen téren.

Bár ma olvastam egy cikket hogy:


"A Csíki Sör milliárdos tulajdonosa Kárpáti Rebeka szerelme: Lénárd András 17 évvel idősebb a modellnél" (link)


Ilyenkor azért el szoktam gondolkodni, hogy a celebek hogyhogy sosem egy sima "hétköznapi" emberrel jönnek össze? :D



[link]

2023. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%

8-as

Mondjuk a második része a mondandódnak hülyeség: 17 év korkülönbség a férfi javára az általános. Nekem is van olyan férfi rokonom ahol majdnem 20 évvel idősebb mint a felesége, pedig nem gazdag egyáltalán, sima átlagember.

A korkülönbségek nem a pénz miatt vannak, hanem azért mert egy férfi az sokkal vonzóbb és sármosabb ha idősebb, a nők pedig fiatal korukban a legvonzóbbak. Ennyi a nagy rejtély.

2023. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Te itt hàborogsz, hogy ne legyen a nőknek semmi elvárása, míg te a csúnya nőket emberszámba sem veszed:


"Nem erdemelsz nőt! Vagy csak valami senkinek nem kellő 100 kg-os tehenet!"

2023. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!