Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, a munkahelyeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, a munkahelyeteken mennyire vállaljátok fel, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, amit nem lehetne / kellene ezen felvállalni?

Nem drogosok vagyunk...

2023. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, az a kérdés, hogyan kerülje el a hülye megjegyzéseket, kéretlen tanäcsokat...
2023. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent vállalok, ha van párom, ha nincs, és sohasem érdekel, hogy erről ki mit gondol 🤷‍♀️
2023. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nem viselek egy „Szingli vagyok, ments ki innen!” feliratos pólót. Ennek ellenére, ha megkérdezik, akkor 100%-ban felvállalom. :D
2023. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Felvállalom, mi szégyellni való van ebben? A rossz párkapcsolat sokkal inkább az, de ahhoz sincs senkinek semmi köze.

Munkahelyen ez amúgy nem szokott annyira téma lenni, beírják hivatalból, hogy házas, van gyereke, egyedülálló, stb, de annál tovább senkit sem érdekel. Aki akar bővebben mesélni a magánéletéről, az megteheti, de semmi kötelező jellege nincs. Rokonságban más a helyzet, ott tényleg felmerül ez a kérdés és olyanok is, akik évente egyszer vagy ritkábban látnak is valamiért mindig erre kíváncsiak.

2023. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vállalnám fel?

Mondom neki, hogy nem találtam még rendes nőt, akivel eltudnám képzelni az életem és ennyi.

2023. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben felvállalom. Azt is, hogy nem is keresek párt. Nincs ezen mit szégyellni.
2023. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Régebben elég sokszor, volt, hogy naponta megkapta ma szoksásos "na van már valakid" kérdést. Akkoriban mindig azt válaszoltam, hogy "nincs" és kész, nem erőltették utána tovább a témát, főleg, hogy még viszonylag friss volt a szakítás exemmel. Utána ahogy telt az idő egyre ritkábban kaptam már csak ezt a kérdést, de egyre furábban is néztek rám, hogy "még mindig" nincs senkim.

Azóta azt szoktam mondani, hogy nem is keresek senkit, másra fókuszálok. (azt már nem említem, hogy soha többé nem fogo senkit keresni, mert úgysem értenék meg).

Szóval ezen nincs mit felvállalni. Ha megkérdezik elmondom, hogy nincs senkim, semmilyen párkapcsolat nincs kilátásban. Mondjuk az a furcsa, hogy a legtöbben egyből azt kérdezik, hogy mikor nősülök meg, hogy tervben van-e a házasság. Nyilván a hagyományosabb értékrendet vallóknál jön elő ez a kérdés, de ekkora is mondani szoktam, hogy nagyon nincs még itt az ideje (itt sem teszem hozzá, hogy soha nem fog eljönni ez az idő :D).

2023. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Úgy teszek mint ha lenne.
2023. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

A, Miért kellene ezt felvállalni, hangoztatni?;

B, Valamennyire azért látszódik a személyiségen, hogy kinek van/nincs párja.

2023. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!