Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, hogy reagálnátok, ha az új munkahelyeteken a főnök össze akarna jönni veletek? Vagyis, ha kiderülne, hogy konkrétan párkapcsolat miatt kaptátok meg az állást?

Figyelt kérdés

Így 30 évesen már szeretnék komolyabb párkapcsolatot, gyerekeket... de nem vagyok az a "barátkozós" típus, így az ismerkedés is nehezen megy.

A vállalkozásomhoz kellene egy irodai kisegítő / titkárnő, és a 100 jelentkezőből gondoltam olyat választok, akivel a magánéletet is lehetne tervezni hosszú távon...

Nem bulizós plázacicát vennék fel, hanem amolyan értelmes, szerényebb könyvtáros típusú csajt - kérdés, ha elkezdek rá hajtani (és mondjuk az egyik munkatárs elmondja miért van itt), nagyon ki fog akadni?


Ne térjünk ki az ilyen jogi dolgokra - 3 hónap a próbaidő, ami alatt indok nélkül bárki felmondhat / elbocsájtható.

És ne térjünk ki az "ismerkedj máshol" ajánlásokra, mert nincs hol ismerkednem! Bulizni nem járok, ismerősök között nem ismerkedek, az ilyen hobbira meg tanfolyamra nincs időm, és amúgy is esélytelen, hogy pont egy olyan csaj is legyen ott, aki pont szingli, pont bejövök neki, stb.


2020. júl. 25. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltekintek attól, hogy barátom van (egyébként a jelentkezők közül ezt hogy szűröd ki?), akkor is rosszul reagálnék.

Én mindig úgy voltam vele, hogy kollégával soha, mert szerintem nagyon rossz hatással lenne a munkavégzésünkre, valamint ha szakítunk, akkor vagy otthagyja valaki az amúgy általa kedvelt munkahelyet vagy egy nagyon hosszú kínosság elé nézünk.

Biztosan elutasítanám a főnök közeledését, ha pedig megtudnám, hogy csak azért lettem felvéve, mert bejöttem neki, akkor biztos felmondok. Elmondani nem tudom, hogy mennyire rosszul érezném magam emiatt, így tudom, hogy nem szeretnéd ezt olvasni, de igenis máshol ismerkedj, és ne az alkalmazottaid között. Ha még egyenrangúak lennétek, az egy dolog, de úgy, hogy a főnöke lennél...

23/N

2020. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Maga az elképzelés is beteg. Egy elkeseredett ember utolsó mentsvára-lehetne, ha ez ilyen egyszerűen működne.
2020. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd az üzletet a magánélettel!
2020. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"egyébként a jelentkezők közül ezt hogy szűröd ki?" - Facebookon általában rajta van minden, így a párkapcsolat is kiderül.


"Egy elkeseredett ember utolsó mentsvára-lehetne, ha ez ilyen egyszerűen működne." - Azt ugye tudjuk, hogy ez szexkapcsolat szintjén gyakori? - Sok üzlettársamnak van kanapéja és titkárnője az irodában, aki csak a telefonját nyomkodja, és megszólalni sem tud, mert nem azért van ott... és persze nálam is számos csaj ezért jelentkezik (vagy nem tudom mi másért, mikor forrónadrágban dekoltázzsal bejön, hogy kell az állás, de nem tud gépelni, és nem ért a számítógéphez...)


Nyilván esetemben nem alkalmi, hanem komoly kapcsolatot szeretnék, ezért értelmesebb csajt keresek, és így a helyzet is bonyolultabb.

2020. júl. 25. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel ne indíts vállalkozást, legfeljebb, ha a monogramod M.L...
2020. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas főnököt ki akar? Segítek senki!


Keres barátnőt a saját jó tulajdonságaiddal (ha vannak ilyenek). Sőt s pénzt se hozd fel. Nem megvásárolni kell a nőket , hanem sportos, magas , jóképű, naygfarkúnak kell lenni!


28/N

2020. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21/n vagyok, ha tetszene a főnök, akkor lehet, bár viszakoznék a munka miatt.

De, azt mondanám én is, hogy ne keverd a munkát a magánélettel! Ha még is az ilyen csajozás mellett döntesz, akkor előtte ismerkedj meg a lánnyal, mert lehet, hogy párkapcsolata van. És, ha nincs kapcsolata, akkor teszteld, adj neki jeleket azokból látni fogod, hogy van-e esélyed nála.

2020. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"egyébként a jelentkezők közül ezt hogy szűröd ki?" - Facebookon általában rajta van minden, így a párkapcsolat is kiderül.


Ez egyáltalán nem igaz. Sok-sok ismerősöm van, akinek fb-on egyedülálló van kirakva (vagy semmi), közben házas, de minimum élettársa van. És képet sem látsz, mert csak a profilképe nyilvános.


Mellesleg nagyon rossz kiindulási alap egy kapcsolathoz, ha alá-fölérendeltségből indul az egész. Fura, hogy te nem érzed ezt...


" ismerősök között nem ismerkedek,"

Akkor szólj nekik, hogy hívjanak el az ő ismerőseikkel közös programokra! Én simán csináltam ilyet, csak annyit kértem, hogy hívjon el, mutasson be pár embernek, a többit már megoldom.


"az ilyen hobbira meg tanfolyamra nincs időm, "

Ez nettó bullshit.


"amúgy is esélytelen, hogy pont egy olyan csaj is legyen ott, aki pont szingli, pont bejövök neki, stb."

Pont ugyanennyire esélytelen, vagy éppen esélyes, hogy állásinterjúra érkezik hozzád egy megfelelő "jelölt". Szóval ez is bullshit.

2020. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, elolvastam még egyszer a kérdésedet.


Látom már, miért nem zavar, hogy a nő már eleve alárendeltként jelenik meg előtted, azt hiszed, hogy így könnyebb lesz behálózni, mert nem lesz más választása...sajnos ez nem ilyen egyszerű.

2020. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Pont ugyanennyire esélytelen, vagy éppen esélyes, hogy állásinterjúra érkezik hozzád egy megfelelő "jelölt". Szóval ez is bullshit." - Ezen jót mosolyogtam :) Egy tanfolyamon nem hiszem, hogy 100 korombeli lány ott lesz, és lehet közülük választani... vagy huzamosabb időt kettesben tölteni, beszélgetni...


"ismerősök ismerősei" - Próbáltam, és fél perc alatt leszűrtem, hogy a csaj nem komoly, ebből csak szex lesz meg pár nyaralás, hogy instára legyen mit posztolni... nekem ez nem jön be.


Ez az alárendelt/fölérendelt állapot nálunk nincs - az összes alkalmazott vagy beilleszkedik (jól kijövünk, és csinálja a munkáját ahogy kell), vagy az első hetet sem húzza ki... nincs veszekedés, meg hatalommal visszaélés, és minden szuperül működik.

De... értem mire gondolsz.

2020. júl. 25. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!