Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkednie manapság egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Volt már egy komolyabb kapcsolatom, jelenleg szingli vagyok. A környezetemben mindenki azzal nyugtat hogy még nagyon fiatal vagyok, ne aggódjak amiatt hogy per pillanat egyedül vagyok és hogy egyelőre inkább a tanulással foglalkozzak ismerkedés helyett (egyetemista vagyok). Viszont mióta tudom milyen kapcsolatban lenni, nem tetszik ez a szinglilét. Előtte nem volt vele bajom. Illetve nem szeretném sokáig halogatni ezt a pár keresést, mivel egy bizonyos kor után már egyre nehezebb dolgom lesz. Szóval szeretnék társra lelni. Nem vagyok az a bulizós típus, inni sem szeretek szóval a szórakozóhelyek, bárok kilőve. Társkeresőre gondoltam még, de olyan sok van hogy nem is tudom melyikre lenne érdemes regisztrálni. Vagy ehhez túl fiatal vagyok? Ti mit tanácsoltok? Ja és mielőtt kérdeznétek, az egyetemen eddig nem jártam túl sok sikerrel. Az osztálytársaim közt nincs olyan srác aki tetszik, más szakra járókkal pedig nem igazán van lehetőségem ismerkedni.

2023. aug. 1. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ. Ha nem zavar, hogy rengeteg próbálkozóból kevés értelmes lesz, és a többség csak dugásra hajt, akkor bárhol, akár online is.



Ha értelmes kapcsolatot és normális embereket keresel, akkor érdemes kilépni a szűk közegedből, mint pl az osztálytársak, nyilván onnan azért nincs párod, mert aki esélyes lett volna, azzal már lejátszottátok, a többiek meg nem véletlen esélytelenek.



A legjobb, ha az ember keres valami társasági hobbit. Elkezdesz valamilyen hobbihoz kapcsolódó közösségbe járni, ismerősöket, haverokat szerezni. A lényeg, hogy új embereket ismerj meg. Nem feltétlen az első körös arcok között lesz a jövendőbelid, de ha jönnek az új haverok, azok hozzák magukkal az ismerőseiket, barátaikat, unokatestvéreket, miegymás.


Nőként ez még könnyebb is, mert ha lemész egy hobbihoz kapcsolódó kluba, akkor rögtön hívni fognak mindenhova, nyilván az elején az "új hús, dugjuk meg" filozófia mentén, de ha ezt átvészeled, akkor onnantól rengeteg lehetőséged lesz.


Az egyetlen kérdés, hogy mi érdekel, manapság mindennek is van közössége.

2023. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés céljából a legjobb helyen jársz, mert ha eltekintesz balra, még külön kategóriát is találsz. Kiírod, hogy bla-bla-bla 20N és 1 óra alatt rád fognak írni vagy 20-an. :D
2023. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Bárhol, ahol nincs tűzveszély.
2023. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Itt
2023. aug. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
20 éves lánynak aki jól néz ki bárhol interneten és élőben is egyaránt. Kevésbé szép nő is bárhol ismerkedhet még amelyik külsőre annyira nem szép az is. Mi nekünk pasiknak kell nagyon elgondolkozni hogy élőben ismerkedjünk-e vagy interneten mert ugye mi a csúnyábbik nem képviselői vagyunk és nekünk nagyon nem mindegy hogy hol és milyen szituációban ismerkedünk.
2023. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!