Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fehér férfiként van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér férfiként van esélyem a roma lányoknál?

Figyelt kérdés
Akiket látok az utcán, azoknak a párjuk is roma, pedig nem hiszem, hogy nagy lenne a kulturális különbség.

2023. aug. 3. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Bár én magyar vagyok, sokat vagyok roma közösségben. Általában amit látok:

1. Nagy tradicionális családoknál olyanokat mondanak a lánynak, hogy vagy romához megy, vagy inkább a lányban tesznek kárt.

2. Azt mondják a lányoknak, hogy valami irányítható, hülye magyar gyereket válasszon.


Nincs bajom a romákkal, ugyanolyan emberek, mint bármelyik népcsoport. Köztük is vannak jó meg rossz emberek. De szerintem a legtöbb úgy gondolja, hogy ez a fajta házasság nem működne. És szerintem jól gondolja.

Egyébként valami felvilágosultabb lány lehet nem így gondolja.

2023. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Pedig de. Ha normális magyar vagy nem a legalja, akkor van bőven különbség.
2023. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha találsz olyat, aki kultúrálisan neked rendben van, akkor valszeg működik. A legtöbb esetben szerintem jobban jársz azzal, ha magyar lányt keresel.
2023. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagy a kulturális különbség? 😂😂
2023. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Magyaroknak kevés vagy akkor nekik is! C lányok is felszínesek. Igaz anyagiasságuk kevesebb… vagyis elég nekik egy panel lakásod a kertes luxus helyett , vagy egy 15 éves BMW egy 50 milliós 3 éves Merci helyett. Ennyi az engedmény. De szerintem te azt se tudod megugrani.
2023. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Hogyne lenne! Főleg ha pénzes vagy, mert utána garantáltan nem leszel. 😉
2023. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Aztán majd hallgathatod szex közben, hogy

"Csinájj meg rendesen, ne gizdáskoggyá'! A Kalányos Romáriónak sokkal nagyobb kára van, dikk má'!"

2023. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Igaz szexkapcsolatom volt, de ossze nem jonnek ciganylannyal.

Meglehetosen jo volt a szex iszonyuan jol lovagolt, de nekem nincs szuksegem arra hogy csaladi ebednel az apja vagy a tesoi felkostoljanak, vagy ha nezetelteres van akkor viperaval akarjanak agyon utni ha esetleg szerelmes a csaj te meg ki akarsz szallni a kapcsolatbol.

Egy altalanossagba primitivebb nepcsoportrol van szo, akik 99% ban agresszioval oldjak meg a nezetelterest. Mig te neked normalis eleted van, es nem akarsz sittre kerulni ezek nem foglalkoznak azzal. Keruld el.

2023. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
En nem jonnek ossze. C.F
2023. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, hogy milyen családban nőtt fel.
2023. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!