Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsa ha nem titkolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa ha nem titkolom, hogy nincs nő aki szóbaállna velem?

Figyelt kérdés

Pozitív, jó dumás 32 éves férfi vagyok, sajnos 165 cm, 65 kg, sportos. Arcom és az összkép nagyon ronda, sok évi visszajelzés ez a nőktől. Kaptam már női baráti tanácsot arról, hogy hiába eröltetem magam túl a sportolással, mert a nők az arcot és a magasságot nézik. Nem az úgynevezett szép nőknél szoktam bepróbálkozni amúgy, nálam a vidám kisugárzás ami sokat nyom a latba. Sokáig szégyelltem, hogy csak visszautasításban van részem, de már nem! Ha valaki kérdezi, akkor nem hazudozok, hanem megmondom, hogy hívok el randira nőket, de mindenki visszautasítja a meghívást. Azt se titkolom, hogy nem volt még barátnőm. Amúgy teljes életet élek, mert rengeteg barátom van, nagyon sok nő is, én vagyok a társaság mókamestere, mindenki kedvel.


Miért rökönyödnek meg az emberek, hogy ezt kimondom? Talán nincs szemük ha rám néznek?


2023. aug. 6. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Mert magánügy.

Ez olyam mintja nekem a szomszed elkezdene arrol beszamolni mikor kivel randizik. közöm sincs hozzà nem is érdekel. Nem is érteném minek mondaná.

2023. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

#1


Nyilván nem magától mondja, hanem rákérdeznek és valamit válaszolni kell.


Csak játsszák hogy meglepődnek ezen, amugy meg nekik sem kellenél.

Nincs veled semmi baj szerintük, ameddig nem náluk próbálkozol.

2023. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
mintha azt mondanád hogy egy hete nem szartál. kellemetlen+nem lehet rá mit mondani.
2023. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Így van, ahogy a többiek mondják. Nem azon rökönyödnek meg, amit mondasz, hanem hogy miért terheled őket olyan infóval, ami rajtad kívül a lőtéri kutyát nem érdekli.
2023. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én pl. azért, mert jó oktatásba jártam. Már kiscsoportból nagycsoportba se engedték át azt, aki ilyen szamárságot mondott (matematikailag hamis).
2023. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Azért rökönyödnek meg mert az emberek csak a jót szeretnék hallani. Csak a pozitívat. A bajod nem érdekli őket, nem akarnak rá gondolni, nem akarnak veled foglalkozni. Na ők a nem igazi barátok/távoli ismerősök/stb.

Nem kell mindig őszintének lenni. Az emberek felületesek. Nem érdekli őket csak az a hír hogy milyen új kocsit vettél. Ennyi. Azontúl ne várj semmit. Az őszinteség manapság nem erény.

30/N

2023. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

1-3-4.


Nincs igazatok. A 6-os írt jó választ. Azért rökönyödnek meg az emberek, mert általában hazudni szokás, ha ilyenekről kérdeznek, hogy minden rendben van. Hogy megtartsd a státuszod és ne nézzenek még jobban le. Mert kevesebbet gondolnak rólad az emberek, ha elismered nem vagy sikeres a nőknél. A legtöbb sikertelen hazudik valamennyit. Nyilván a kérdező nem magától mondja ezt, hanem megkérdezik tőle vagy épp ez a beszélgetés témája.


Kérdező: Igen, sajnos ez az igazság. Az arc és a magasság számít nagyon-nagyon a vonzalomnál. Még ha (nagyon) jóképű lennél, akkor lehet találnál nőt ilyen magassággal is (bár az sem lenne egyszerű 165 centivel), de így, hogy csúnya az arcod és alacsony is vagy, tényleg esélytelen a dolog. Bár 32 éves vagy, szerintem ezekkel nem mondtam újat, te is tapasztaltál már eleget, hogy lásd ezt.

2023. aug. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy kinek és milyen stílusban beszélsz erről. Egyrészt ez szerintem is egy olyan téma, amiről nem mindenkivel állunk le megvitatni részleteiben, hanem csak közelebbi emberekkel, mert mások nem tudnak mit kezdeni vele. Nem azért, mert csak a jót akarják hallani, hanem mert nem vagytok olyan viszonyban. És nem, nem hazudni kell ilyenkor, csak jól adagolni a megosztott infó mennyiségét. Értsd jól: ha van egy kellemetlen lefolyású, elhúzódó, de gyógyítható betegségem, és megkérdezik, hogy vagyok, akkor nem ugyanúgy fogok róla beszélni a legjobb barátommal, a főnökömmel vagy épp a munkatársammal akivel általában csak heti 1x az ebédlőben futok össze.

A másik, hogy nőkkel történő ismerkedéskor ezt reklámozni különösen rossz fényt vet rád, akit érdekelnél, őt is el fogja taszítani, mert - és ez most csúnya lesz - senki nem akar egy lúzerrel lenni. Ha valaki vonzónak lát téged, akkor lát benned valami pluszt, valamit ami fellobbantja benne a lángot irányodba, amit ezzel az infóval szépen hatékonyan ki is oltasz.

2023. aug. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8: Inkább azzal, hogy panaszkodik, és ahogy panaszkodik.
2023. aug. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyébként ténylegesen nem akart még téged senki vagy volt olyan, csak neked nem jött be az adott nő?
2023. aug. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!