Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a gond azzal, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond azzal, ha valakinek nem kellenek az egyedülálló szülők?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, és az imént is belefutottam egy ilyen kérdésbe. Számos kommentelő a lehető legalpáribb módon nyilatkozik azokról a személyekről, akik nem szeretnének egyedülálló szülővel kezdeni.


Valaki el tudná magyarázni, hogy ebben mi a rossz? Szerintem rengeteg ember nem akarja más utódát nevelgetni, nem akar együtt lenni olyannal, akinek az életében csak másodhegedűs lehet stb. Szép, ha valaki bevállalja, de miért elvárás?



2023. aug. 8. 14:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Miféle lázálmaid vannak neked? Kik mondták, hogy elvárás?? 🤣🤣🤣


Amúgy én kisgyermekes anyaként megfordítanám.


Nekem szerinted mennyire lenne kedvem bármelyik jöttment embert az életembe fogadni? 😀😀


Jelentkező nálam mindig lenne, mert amúgy rendben vagyok minden szempontból. Nem is sajnáltatom magamat egy percig sem, és az sem érdekel, ha valaki a gyerek miatt utasít el, joga van hozzá. Majd úgyis jön a következő...

2023. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem csak az a fura hogy valaki az istennő meg àlmaik nője ha meg gyereke van hirtelen egy lepràs.

Akkor hogy is van ez.

2023. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Nincs gond. Viszont azért abba is érdemes belegondolni, hogy mi lenne akkor, ha az elutasító válna egyedülálló szülővé?

Mondjuk a felesége lelép egy olasz hapsival, és köddé válik, aztán a férj ott marad 2 kiskorú gyerekkel. Ilyenkor mi van? El tudja fogadni, hogy CSAK emiatt nem kellene bizonyos nőknek?

2023. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem elvárás. Érintettként mondom, nekünk is jobb, ha nem erőlteti meg magát valaki, hogy kompromisszumokkal elfogadjon, mert így is van bőven választék olyanokból, akik nem úgy gondolkodnak, mint te. Nekem egyedülálló anyaként simán lett szuper pasim, akivel már jópár éve együtt vagyunk. A legjobb haverom is egy gyerekes nőt vett feleségül és nem érezte megalkuvásnak, imádja a nő gyerekét is. Ha lehet ilyenben is részünk, miért akarnánk olyat, aki megalkuvásként tekint ránk?
2023. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

2es, én tavaly jártam így, én egymagam a másik számára több, mint megfelelő lettem volna. Nem fájt a szívem miatta, hiszen egyrészt szeretek egyedül élni, másrészt én csak "csomagban vagyok kapható". 🤷‍♀️

Akinek nem jó, azzal nincs dolgunk együtt, nincs ezzel gond.

2023. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

1

Elvárás alatt nem azt értem, hogy minden egyedülálló szülő kelljen minden gyermektelennek, hanem azt, hogy a gyerek ne legyen tényező.


2

Nyilván ott van a másik oldal, amely az egyedül maradt anyukákról/apukákról tesz vállalhatatlan kijelentéseket. De hadd legyen már kizáró ok, hogy valaki szülő.

2023. aug. 8. 14:20
 7/29 anonim ***** válasza:
65%

De akkor a saját párjukat se szeretik valojában.

Mert ha annak gyereke lenne a hátuk kozepére se kéne. Gyakori az is hogy a saját kölyküket is elhagyják a pasik.

2023. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

3

Ilyen alapon viszont szinte akárkivel össze kellene jönni. A féllábúval, a vakkal, az öreggel stb. Hisz nem tudjuk, hogy mi mikor kerülünk ilyen helyzetbe.

2023. aug. 8. 14:22
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem a kérdést amúgy.


Válogathatsz, aki akar megsértődik, aki normális, az nem.



Most akkor min kell ennyit filozofálni?

2023. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak egyetlen paliról tudok akinek a vérszeme hogy nem jönnek össze vele a nők a gyereke miatt. Havonta egyszer rendszeresen kiír ide egy kérdést erről.

Lehet neki voltál a szemtanúja, de ne vedd komolyan, sztem senki más nem osztja a nyűgjét.

2023. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!