Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki házasodik,gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki házasodik,gyereke van,vagy már aktív párkapcsolata van évek óta,én meg a próbálkozásaim ellenére még csókot sem kaptam.Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Szerbusztok,25 éves férfi vagyok.A helyzet az,hogy amikor mesélnek nekem vagy esetleg akaratlanul is belefutok a való életben vagy a szociálmédiában párokkal kapcsolatos dolgokba,információkba,olyan mintha valamilyen mesekönyvet nézegetnék,illetve abból olvasnának fel.Viszonylag lassan érő természet vagyok aki tisztában van a hibáival és halad ezeknek javításában.Ebből kifolyólag nem akarok házasságot,főleg nem gyereket egyenlőre.Inkább csak meglep az,hogy az emberek ennyire hamar felkészülnek rá és szerencséjük van,hogy párt találnak maguknak még ha ideiglenes is.A családomban is gyakran reflektálnak arra,hogy mikor lesz már valakim,mikor lesz gyerekem,hamarosan családot kéne alapítanom.Mindig is egy érdekes személyiség voltam az emberek szemében,ez suliban is így volt,mind általánosban és középben is.Nem tudtam megtalálni a közös hangot a srácokkal,akivel meg mégis jóban voltam,azok nem sokkal később kikoptak az életemből.Persze a magam elb*aszott* módján próbálkoztam akkor is a lányoknál,de a megvető fújogó,undorodó és röhögcsélő tekinteteken kívül mást nem nagyon kaptam.Úgy voltam vele semmi gond,nem kell ráfeszülni,majd hozza a sors.Mivel élőben nem,ezért az általam nézett filmekből vagy könyvekből amikben jobban átjött az érzés képzeltem el,hogy milyen lehet és ez alapján tanultam ennek a fortélyát.20 éves koromban kezdtem el jobban ezen aggódni,de bizakodó és optimista voltam.Persze eddigre már jóval érettebb lettem,de még mindig akadtak hiányosságaim,leginkább szociális téren amivel eléggé levoltam maradva.Ez nem azt jelenti,hogy kommunikáció képtelen vagyok,hanem,hogy az átlag ember számára,nélkülözhető vagyok.20 és 25 éves korom között mindössze 2 olyan nő volt akikkel tényleg azt hittem,hogy a randiig eljuthatok mert oda-vissza láttunk valami értéket a másikban,aztán csak én gondoltam túl mert mint kiderült a hátam mögött mint csillagok az égen röhögnek ki.Az utóbbi után 23 éves koromban eldöntöttem,hogy több fejlesztésre van szükségem testileg és mentálisan is.

Félre értés ne essék,nem vagyok nő gyűlölő és nem sajnálom senkitől sem a házasságát és a gyerekét,csupán szomorú vagyok mert én a kölcsönös vonzódásnak semmilyen formáját sem tapasztaltam meg eddig,pláne nem a szexuális együttlétet.Bizonyos dolgokat jobb fiatalon megtapasztalni átélni,ezáltal idősebbként kiküszöbölni a korábbi bökkenőket.Mondjuk ez már egy különt téma lenne.

Én már annak is örülnék,hogyha hazaérek valakihez odatudjak bújni,van aki vár engem,összegömbölyödik rajtam,megsimogathatom,beleszagolhatok a hajába,együtt filmezünk,főzünk vagy felváltva legyen az bármilyen házimunka,na meg némi mocskos dolog is esténként:)

Továbbra is próbálok életvidám és pozitív lenni,de sajnos ott a realista énem ami viszont eszembe juttatja azt,hogy nem mindenki találja meg a párját és sokan élnek le egy életet egyedül.



2023. aug. 11. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Oké! Amúgy ki vagy, mit értél el, milyen a magadról alkotott kép, hogyan állsz a világhoz, vannak céljaid? Vannak sikereid? Miben vagy jó? Jelenleg hajtasz valami dolgot?


Amit én látok: leértékeled magad, nem tartasz sehol, depressziós vagy, a ködben bolyongsz. Első olvasatra nem kellenél még egy szimpla beszélgetésre sem, mert túl negatív a kisugárzásod.


Ne nőre vágyj először, hanem rakd rendbe magad. Ne egy nőtől várd a boldogságot, hanem legyenek önálló sikereid az életben. A NŐ és a PÉNZ az már csak a jutalom hogy valamit jól csinálsz! Sose a pénzért dolgozz, meg sose keress nőt a boldogságodhoz, ezt jegyezd meg, még ha most nem is érted!

2023. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.
2023. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mondok azzal újat,ha azt állítom,hogy az ember a visszajelzésekből kapja az önbizalmát legyen az munka párkapcsolat vagy akármi az élettel kapcsolatosan.Nem vagyok az a fajta ember aki túlságosan rálenne gyógyulva más emberek véleményére,viszont "szikla" sem vagyok,esetenként előfordul,hogy egyes támadások vagy felismerések betalálnak méghozzá kellőképpen.

A céljaim megvannak,most nem fejtem ki ezeket mert szerintem tárgytalan.Jó vagyok a könyvírás terén,mondhatni rendelkezek írói vénával,de mint másban ebben is van hová fejlődnöm.Érdekel a politika,történelem,vallási viták.A munkám mellett meg tanulok.

Az életben ha ott ülnél mellettem,nem mondanád meg ezt és egy életvidám palinak könyvelnél el,de most mivel leírtam a bajomat ami belülről jött cenzúra nélkül te ezt így elintézted magadban,hogy depressziós vagyok, tegyem rendbe az életem a jutalom meg utána jön.

Tartom magam valamire és ugyan csak egy átlagos raktáros állásom van ez még nem jelenti azt,hogy én ne érdemelnék meg valakit.Mi számít neked sikernek és miért úgy gondolod,hogy csak annak a tetején érdemli meg valaki másnak a szeretét?Miért nem lehet már azelőtt vagy közben ezt,iletve úgy fejlesztve magunkat hogy a kapcsolatban mindketten szintet lépjünk és ezáltal már egy igazi párrá alakuljunk?Mi van azokkal az emberekkel akik nálam jóval előrébb járnak,kiegyensúlyozattabbak sikeresek és itt nem csak az anyagi dolgokra gondolok,akik rendbe tették magukat és mégsincs senkijük,azok csak kitalációk gondolom.Sok ember úgy jut az állítólagos sikerig ami végülis szubjektív ha úgy nézzük,hogy valaki támogatta őket.Értékelem a hozzászólásodat de szerintem eléggé ilyen féloldalasan álltál ehhez.

2023. aug. 11. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben jàrok. Most elkezdtem fejleszteni magamat. Kicsit elcsépelt duma de elmentem a kondiba , és személyi edző segítségével belevágtam. Nem is az izom miatt jó ez ràjöttem hanem teljesen friss aggyal és testel tàvozom mindig ezáltal a kisugárzàsom is más lesz. Pozitívabban állok dolgokhoz es ezt a külvilág is egyből megérzi.A másik meg hogy màr nem érdekel a külvilág hanem csak is az én fejlődésemre koncentrálok. Kit érdekel hogy most jegyezte el, kapcsolatba került vagy épp most lett terhes? Régen kattogtam ezen hogy úristen velem mi lesz. Ma màr teljesen hidegen hagy a téma. Egészségükre , amúgy meg nem minden az aminek látszik. A fele elválik x év múlva, esetleg egy bántalmazó kapcsolatban ragad.. Ennyit a mézes mázas posztokról. Persze akinek összejön csak gratulálni tudok.
2023. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 1Léna ***** válasza:
82%

Hova akarsz fejlődni? Fel akarod adni önmagad? Egy álarcot szeretnél, aki már nem is te vagy?

Különleges, egyedi tulajdonságaid vannak amit a környezeted azért nem ért mert nekik más értékeik vannak. Az egyéniséged, a személyiséged a jellemed éppen most formálódik. Értem, hogy nemi vágyaid, a világ amiben élünk és a környezeted is a szexualitás megkezdésére sarkalnak, de ha jól értem, társra vágysz inkább nem futó kalandra. Ez a helyes irány. A futó kapcsolatok mindkét fél értékesség érzését csökkentik, mert társkapcsolatra, szeretetre, elfogadásra, megértésre, megbízhatóságra vágyik minden ember. A szexuális vágy kielégítése a fentieknek csak egy szilánkja. Egy belsőséges szeretet kapcsolatban, igazi szerelemnek a megkoronázása a szivek után a testi egybeolvadás. Ez egy elkötelezett szövetségben, a házasságon belül "szárnyakat adhat" az ének kibontakozásának, amin kölcsönösen fáradoznak.

2023. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ywerd ***** válasza:

1. Az önbecsülésed külső tényezőktől teszed függővé, tehát nincs belső erőd, ez messziről látszik. Senki sem akar érzelmi gödörbe feleslegesen energiát pakolni.


2. Nem ismered önmagad, pláne nem tudod hogy mi jön le rólad másoknak.


3. Mivel a boldogságod mástól teszed függővé,ez a homlokodra van írva. Ha egy nő ilyen , attól menekülnek a férfiak.

A te esetedből nyilvánvaló hogy a nők is .


Javaslat: szakember, sport, önbecsülés megerősítése, önálló életvitel kialakítása,anyagi ,lelki , szellemi függetlenség elérése.


A párkapcsolat ne legyen cél addig amíg magad nem rakod rendbe.

Egyfelől már tudod mi a baj , ez az első lépés.


Sok sikert kívánok!

2023. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!