Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor és miért “engedted el”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért “engedted el” az aktív társkeresést?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Amikor rajottem hogy nincs penz ujrakezdeni
2023. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Mi számít "aktív" társkeresésnek?
2023. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

10 éve. Merőadta idő és energia pocsékolás volt az egész a semmire. Azóta kiegyensúlyozott az életem. Ezen nem is fogok már változtatni.

N

2023. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Tavaly június végén kezdtem a neten próbálkozni, mert élőben nincsenek ismerkedési lehetőségeim, és szerintem lassan elengedem, mert így nem megy.

Nem Budapesten, még csak nem is Pest megyében élek, itt sokkal kevesebben vannak regisztrálva, egy-egy szimpatikus jelölt és köztem általában akkora a távolság, ami néhány alkalommal ugyan belefér, de kicsit is hosszabb távra erre berendezkedni nem opció, az pedig szintén nem, hogy emiatt gyorsan beleugorjunk egy összeköltözésbe.

Ez azonban a kisebb probléma, a nagyobb az, hogy akikkel találkoztunk, egészen rendben voltak számomra mindenféle szempontból, épp "csak" a vonzalom, a kémia nem volt meg. Ezzel nem lehet mit kezdeni, nem lehet erőltetni, dolgozni rajta, kompromisszumot kötni. Mindegyik emiatt zárult le végül. Valami gond lehet a szűrőmmel, hogy rendre azokkal kezdek bele, akikkel ez lesz. Így azt hiszem, bölcsebb döntés nem erőltetni tovább, hanem elfogadni, hogy ez van, egyszerűen hülye voltam, hogy nem használtam ki aktívan azt az időszakot, amikor még lett volna lehetőségem élőben. Nekem szükségem lett volna valakire, aki felhívja rá a figyelmem, hogy nem szabad lazán hozzáállni a (pár)kapcsolatok alakulásához, sodródni "majd jön, ha jönnie kell" alapon, mert az a pár év hamar elszáll, és soha többé nem lesznek olyan lehetőségeim.

2023. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A 4-est miért kellett lepontozni? Normális, hasznos és még csak nem is sértő válasz, ami még ki is lett fejtve. Nem kell vele egyetérteni, de attól még lepontozni se.
2023. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
És nekem miért adtak 0-t?Mert őszintén leírtam, hogy csak az időm, energiám veszett el, na meg az idegrendszerem készült ki az egésztől? Az eredmény meg a nagy semmi lett? És befejeztem végleg a próbálkozást. Ez miért fáj itt egyeseknek? Én így döntöttem, mások meg tovább folytatják a kínlódást. Ez az ő döntésük. Az enyém meg a befejezés volt.
2023. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én zöld jelet adtam (én vagyok a 70%-os) nem értem én sem a lepomtozást.
2023. márc. 25. 12:56
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A neten csak választunk egy embert az étlapról. A valóságban lehet érezni, vagyis csak a valóságban lehet érezni azt a pluszt amitől pàrkapcsolat lesz. Viszont a net a mennyiségi felhozatalával tönkre is tette az egészet.


Én már negyvenes férfi vagyok, de 2020-óta felhagytam az egésszel. Igazából megtaláltam önmagam, nem futok felesleges köröket. Vidéken élek, van házam, autóm, vállalkozásom, kerek életem. Párkeresés terén a vidék hátrányos helyzetbe van, én költözni nem fogok, itt van a kiépített életem. Kalandozásokra, próbálkozásokra meg már nem vagyok vevő. Egy bejáratott életet már nem dobok el, nem fogok albérletetni, munkát keresni, majd szétköltözni, maj sorozat randizni, majd 90%-ban pofára esni stb.

2023. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Vidék miért hátrányosabb ismerkedés szempontjából? Azt gondolnám, hogy ott pont, hogy könnyebb, mert férfi részről nincs akkora konkurencia, vagy nem?
2023. márc. 25. 14:12
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidékről elköltözik majdnem mindenki. Akik maradnak, azok vagy kapcsolatban vannak, vagy házasok. Akik elváltak, azok szinte kivétel nélkül vagy külföldre vagy bp-re mentek. Sajnos azt látom, hogy ahol én élek(megye székhely), az elmúlt 10 évben óriási a zuhanás társadalmilag. Én diplomás ember vagyok, igényes magamra, a környezetemre, szeretem a vagány és a kulturált dolgokat is. Viszont elég bevásárolni, menni egy kört a városba hogy észrevegyem hogy nincs a korosztályomban már szinte senki "értelmes" ember. A személyes ismerkedésre konkrétan nulla a lehetőség, pedig nyitott és kommunikatív egyéniség vagyok. A fiatalok középsuli után elköltöznek, vissza már nem jönnek. Amim viszont van, azt már máshol nem tudnám újra felépíteni. Az itteni értéke csak töredéke a bp-i áraknak. 4szobás családi ház teljesen felújítva, boros pincével, szaunával, 4x8 méteres téliesített fűtött medencével, műhellyel, 3 beállásos garázzsal stb. Én ezt már nem akarom feladni. Ide meg nem akart senki sem jönni. Szóval elengedtem a témát.
2023. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!