Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki nem egyetemista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem egyetemista, tényleg csak alkoholgőzös helyek, meg ilyen-olyan vallási szekták vannak, ahol lehetséges ÉLŐBEN ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az online ismerkedés minden formájától kiráz a hideg, személytelen, ráadásul így 2023-ban egyre inkább creepynek számítok közösségi jelenlét nélkül.


Tényleg ennyire nincs manapság igény személyes ismerkedésre és úgy általában véve személyes emberi kapcsolatokra, élő, fizikai jelenlétet igénylő emberi közösségi tevékenységekre, kizárólag olyanokra, ahol zene szól, táncolni kell vagy ajánlott és/vagy alkoholt fogyasztani (vagy fogyaszthatsz ugyanilyen árban lévő cukros üdítőt vagy bubis vizet, mert ha te is emelgeted a poharat a többiekkel, kevésbé lógsz ki a sorból, mintha előtted nem lenne pohár, főleg ha a benne lévő ital színe nem átlátszó. Ha pedig szerencséd van, hallod is a veled egy asztalnál ülők szavát a zajtól és nem locsol le az este alatt senki semmivel.



2023. aug. 12. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy otthon kockulsz te is egész nap, anélkül, hogy mondanád... Az, hogy az online térben is félsz emberekkel kommunikálni, nem piros pont.
2023. aug. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyre akarsz menni, ahol elsősorban a párkapcsolati ismerkedés cél, tehát nem vagy hajlandó csak sima ismerkedésbe, barátkozásba erőt, energiát fektetni, akkor a felsoroltakon kívül a rapidrandi és egyéb direkt társkeresős offline programok kb. a megoldás (de mondjuk a diszkó meg a vallási szekta sem 100% siker, csak ott nagyobb rá az esély)... bár ez tudom, hogy nagyvárosokon kívül nehezebben kivitelezhető.

Ha olyan program is jó, ahol szépen lassan megismeritek egymást, kitűnik, hogy kik passzolhatnak egymáshoz, kivel látod esélyét a kapcsolatnak, akkor bármilyen csoportos foglalkozás jó táptalaj lehet. Sportegylet, kirándulókör, társasjáték-klub, önkéntescsoportok, könyvklub, kiscsoportos kurzusok (pl. főzőkurzus, nyelvórák, DIY/barkácskurzus)...

2023. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hú, hát nem csalódtam az oldalban... a színvonal még mindig odaver... Akkor szépen sorban...


1-es: Miért vagyok negatív? Azért, mert többre tartom magam, minthogy még fizessek is az egészségrombolásért? Vagy mert azzal a néhány emberrel szeretnék megpróbálni ismerkedni, akikhez becsatlakozom és ott nem hiányzik még, hogy körbeüljenek ötvenszer ennyien? Aki nem szereti az ilyen helyeket az negatív és selejt és nincs helye a társadalomban?


2-es, 3-as, 4-es, látszik, hogy maximum a neten olvasott vagy hallomásból tudott információt böfögi vissza, mint a ChatGPT, de vagy köze nem volt egyikhez sem, vagy valami hipernagydumás, hiperextrovertált illető, hogy ilyen helyeken se jött ki kínosan egyikből sem.


Aki ezeken a helyeken van az nem lődörög, hanem halad A pontból B pontba céllal.


7-es: Mondom ha valaki NEM egyetemista.


8-as: Az a bajom az online ismerkedéssel, hogy személytelen és mióta jobbra-balra húzogatós társkeresők tarolnak, azóta felszínes is. Egyébként is mindig sikeresebbek voltak a jobban kinéző férfiak meg akik tudták a gazdagság külső látszatát villantani, de az online tér ezt emelte négyzetre azzal, hogy egyrészt már meg se igazán kell mozdulniuk ezeknek a férfiaknak, másrészt 4-5 jó kép kell az elmúlt 1-2 évükből, ami arról árulkodik, hogy ők tehetős emberek, izgalmas hobbikkal, stb. és amúgy lehetnek a világ megtestesült unalmas kockái is, azon a néhány képen kell jól szerepelniük és ha horogra akad valaki, akkor színészkedni egy kicsit, majd reménykedni, hogy mire kiderül az igazság, addigra legalább egyszer megdugták. És olyan régóta megy már ez, hogy emiatt egyre több normális nő ábrándul ki az ismerkedés ezen formájából, főleg, hogy a nők egyébként se voltak ráutalva, hogy ilyen helyeken ismerkedjenek, így férfiaknak a lehető legrosszabb terep, amit el lehet képzelni.


12-es: A rapidrandikkal nem lenne baj, ha nem akarnának abból is pénzt csinálni és mivel amúgy semmi sem indokolja, hogy a szervezés és a szervezők megérdemelnek akár egy kalapba dobott 100 Ft-ost, ezért maximálisan erőltetett az egész és már nem tudják hogyan rontsák el az amúgy spontán szituációkat ilyen csengőkkel meg beszélj magadról bizonyos időintervallumig, utána csere, meg nyereményjáték meg táncest és persze az elmaradhatatlan iszogatás. Vagy épp valami vallási felekezet vagy hitgyüli szponzorálja az egészet.

2023. aug. 13. 17:16
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13

Nem az a probléma, hogy nem szórakozol, hanem az, hogy a magas lóról beszélsz, miközben te nem tudsz ismerkedni...

2023. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

12: a rapidrandi nem jótékonysági egylet. Termet kell bérelni egyrészt, másrészt senki nem fog elmenni egy 24 órás programra, ahol mindenkinek van elég ideje, amit a másikkal akar tölteni. Aki ebbe belemegy, az szépen aláírja azt a szerződést, hogy x perc per fő - és ha nagyon akarja, akkor fel tud rá készülni, hogy annyi idő alatt mit akar magáról elmondani.


Én inkább azt látom rajtad, hogy jaj, terítsék elém a lehetőségeket, de jaj, ez is szar, az is szar, fellengzős vagy, semmi sem jó neked, amiben egy picit ki kell mozdulnod a komfortzónádból vagy kellene egy picivel több energiát belefektetned, mint hogy ott vagy és elvagy, mint a befőtt (úristen, tááánc? fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj). Mint a borsószem hercegnő vagy mint egy közepesnél hisztisebb óvodás..

2023. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, ahogy ócsárolod a szórakozó embereket. A lényeg, hogy ők egy pillanatig nem gondolnak rád, amíg szocializálódnak, jól érzik magukat, új barátokat és szép emlékeket szereznek. Te meg otthon savanyogsz, hogy fúj, csúnya népség... Megteheted, de hidd el, hogy ez egyedül és kizárólag neked rossz.
2023. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hobbik, szakkörök, utazások, rendezvények.

A könyvtárat felejtsd el, az szent hely, ott tilos bárkit megzavarni.

2023. aug. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. a párom a buszmegállóban szólított meg, elkezdtünk beszélgetni, folytattuk a buszon, elhívott randira, aztán egy következőre, és így tovább.. Kialakult a kapcsolat.

Ami vicces, hogy előtte 4 évig voltunk évfolyamtársak a gimiben, közös óráink is voltak, de akkoriban más életszakaszban jártunk és egyikünk se figyelt fel a másikra komolyabban. Évekkel később lépett be az életembe, mikor én is túl voltam már pár csalódáson és letettem arról, hogy társat találjak. Persze ismerkedésre nyitott maradtam, de nem akartam görcsösen szerezni valakit. Sose gondoltam volna, hogy pont olyanban találok társra aki kvázi évekig ott volt az orrom előtt. De mint mondtam, más életszakasz, más emberek.

Szerintem ha megtanulod szeretni önmagad és tudsz őszintén nyitott lenni a többi ember felé, kimozdulsz a komfortzónádból, akkor azt mások is észre fogják venni és könnyebb lesz az ismerkedés. De amíg ezeket a negatív hullámokat lököd magadból, ne csodálkozz, ha az emberek elkerülnek.

Meg igazából arra akartam rávilágítani, hogy tényleg bárhol lehet ismerkedni, csak ne görcsösen erőltesd, elvárásokkal. Mert akkor tényleg nagyokat lehet koppani.

2023. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!