Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a kolléganők, egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kolléganők, egyetemista csoporttársnők nyilvános helyen úgy tesznek mintha nem ismernének azt annyit jelent, hogy ronda incel vagy?

Figyelt kérdés

A nők szerintem erős undort éreznek csúnya pasik közelében és ezt nem tudják úgy titkolni mint a férfiak hiszen sokkal erősebb érzelmi impulzusaik vannak.


Ezért lehet, hogy ezért tesznek úgy mintha nem ismernének ha véletlen elmegyünk egymás mellett?


Munkahelyen persze ha segíteni kell gond nélkül megkérnek.


2023. máj. 12. 16:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem érzünk undort, egyszerűen nem létezel. Tudom, ez jobban fáj, ezért kell azt hinned, hogy legalább negatívan, de gondolnak rád, de az ő világukban nem létezel.
2023. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1


És erre még büszke is vagy?

2023. máj. 12. 16:46
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid ezek az emberek?
2023. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerűen bunkók. Akit ismerek, azt ismerem.
2023. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem a barátaid, mire fel kéne a seggedet nyalniuk? Ismerősnek max. odaintek, de nem létezik számomra. Ez nem büszkeség, ez semlegesség. Tudom, fáj a pöcsödnek, de ez van.
2023. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
Tedd ezt velük ugyanezt, még a munkahelyen/iskolában is, köszönni se köszönj, ha segítséget kérnek nézd őket levegőnek vagy hajtsd el őket. Amelyiknek van egy kis kattanása ezután még ő próbál majd meg lekenyerezni mert nem érti mi történik.
2023. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6


Ha ezt megteszem akkor mindenki előtt eláztatnak, talán még ki is tudnak rugatni, mert milyen antiszociális vagyok már. Vannak dolgok amiket egy csúnya embernek nem néznek el.

2023. máj. 12. 18:56
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

#7


Csak akkor nem ha te is csak egy utolsó porszem vagy a gépezetben. Ha ez a helyzet akkor nyilván ne csináld.

2023. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
Te maradj normális velük vagy tényleg kirúgatnak!
2023. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

8


Nem lehet mindenki hétdiplomás mérnök csoportvezető

2023. máj. 12. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!