Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elvárni a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elvárni a csúnya férfiaktól hogy ne legyenek tele negatív érzésekkel?

Figyelt kérdés
Nők részéről nem tudok nyilatkozni szóval maradjunk a férfiaknál. Miből áll a csúnya ember kamaszkora például? Mindenki dug orrba szájba csak ő nem, jönnek a nagy szerelmek csak neki nem, max részéről jön a nagy szerelem viszonzatlanul. Rendszerint gúnyolják a csúnya embert, mély depresszió vagy öngyilkosság végső esetben. Mégis hogy várják el azt hogy az ilyen ember tele legyen jóindulattal stb? Nekem annyi a szerencsém hogy nem vagyok menthetetlenül ronda és a looksmaxing működik, de van akinek az sem, fiatalabb koromban sűrűn megkaptam hogy ronda vagyok, kevesebbszer az ellenkezőjét, bár én kezdek kikupálódni.
2023. aug. 13. 22:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondtam hogy te égessél zsírt, csak eldicsekedtem hogy nekem sikerült egyszerre. Az meg amikor nők csak seggre edzenek kicsit vicces.
2023. aug. 13. 23:12
 12/21 anonim ***** válasza:
Adhatnál tanácsot pár itt ólálkodónak, akiknek egyik sem megy.
2023. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

11

Én sem csak fenékre edzek, de mindegy. Látom, nem nagyon ment át az üzenet. A lényeg az, hogy jobb lett az alakom.

2023. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12.Kezdőként egyszerű, pedig tömegelek és junk foodot is eszem elég gyakran, lehet részben genetika.


13.Átjött csak multitaskingolok egy kis ideje és szétszórt vagyok.

2023. aug. 13. 23:23
 15/21 anonim ***** válasza:
12%

Én aztán nem várom el, csak engem hagyjon békén a búvalb...szott gondolkodásmódjával! Az meg társadalmi alapelvárás, hogy attól még, hogy te keserű vagy, azt nem kell minden random emberre rátolni. Ha még nem dolgoztad fel, akkor is annak kellene tartogatnod, aki okozta. Pszichológus segíthet.

A csúnyák, vagy magukat ezzel ostorozók legnagyobb része olyan dolgokban nem változtat, ami változtatható, amivel vonzóbbak lennének (igényesség, rendezett szőrzet, tiszta haj, sportos alkat, jó illat), pedig a legkisebb részük az, ami nem változtatható genetika (mondjuk plasztikai műtét nélkül), ja és akkor a mentális építkezésről ne is beszéljünk, pl. hogy tanuljon, hogy vonzó intellektusa legyen és biztos megélhetése... ne a kislakás sarokban nyomorogjon rajta, hogy neki milyen rossz...


Tessék, te is kezdesz kikupálódni... na mégis lehet valamit tenni a sebnyalogatáson kívül?

2023. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én ilyen "bloomer" típus vagyok, tudom milyen szörnyű a világ de valamit kezdeni kell az életemmel. A sztoicizmus segített nekem, felesleges azon pörögni amire nincs ráhatásom.
2023. aug. 13. 23:32
 17/21 anonim ***** válasza:
8%

A 7es válasz a kedvencem eddig :DDD:D:D

Jól értem aranyom hogy kijelented hogy csúnya férfi ne merészeljen rád kritikát mondani és még essen is jól neki amikor elküldöd a búsba?

2023. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

17


Ha a "kritika" azokból/hasonlókból áll, mint amiket felsoroltam a válaszomban, akkor igen, pontosan jól értetted. Ne merészelje és igen, essen jól, hogy megúszta annyival, hogy csak elküldtem a búsba.

2023. aug. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%
Aki nem született csúnya férfinak, az soha nem fogja ezt megérteni.
2023. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

A gimi egyedül az ilyen Tuti gimi/Narancsvidék/Pletykafészek típusú sorozatokban vagy a kecskeméti műkörmös és karosszérialakatos képző SZC-ben szólnak erről.


Én például utáltam a tinikoromat, mert arról a vad hajtásról szólt a gimiben, hogy már 10. osztályban belénk rakták az ideget és a szorongást, hogy jaj mi lesz majd az érettségin. Nálunk mindenki tanult, versenyekre járt, kórustag volt, stb…


Akinek volt is kapcsolata, az vagy a mai napig megvan (tehát már 5-7 éves), vagy akkor is hónapokig, évekig tartott, a kulturáltabbja nem is hozta be az iskolába.

2023. aug. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!