Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elvárni a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elvárni a csúnya férfiaktól hogy ne legyenek tele negatív érzésekkel?

Figyelt kérdés
Nők részéről nem tudok nyilatkozni szóval maradjunk a férfiaknál. Miből áll a csúnya ember kamaszkora például? Mindenki dug orrba szájba csak ő nem, jönnek a nagy szerelmek csak neki nem, max részéről jön a nagy szerelem viszonzatlanul. Rendszerint gúnyolják a csúnya embert, mély depresszió vagy öngyilkosság végső esetben. Mégis hogy várják el azt hogy az ilyen ember tele legyen jóindulattal stb? Nekem annyi a szerencsém hogy nem vagyok menthetetlenül ronda és a looksmaxing működik, de van akinek az sem, fiatalabb koromban sűrűn megkaptam hogy ronda vagyok, kevesebbszer az ellenkezőjét, bár én kezdek kikupálódni.
2023. aug. 13. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nőknél szerinted nem ugyanez?????????????????????????
2023. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
A világon minden egyenlőtlenül van elosztva. Ennyi erőből durroghatnánk az éhező gyerekek miatt is, a mélyszegénység miatt is és még sorolhatnám.
2023. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, hány éves vagy, vagy hova jártál suliba, de orrba-szájba dugás alig volt. Tinikori kapcsolatok voltak.
2023. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3.Mármint annak akik nem csúnyák stb.
2023. aug. 13. 22:58
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Mondok én valamit... Gimi alatt a családom foson volt, így nem volt se pénz, se idő rám. Rémesen szar ruhákban jártam, nem törődtem a bőrömmel, a hajammal, vékony voltam, de teljesen formátlan és nagyon visszahódó. (Tiszta voltam egyébként mindig, csak nagyon egyszerű kisegér.) Tippelj, háy fiú akart velem járni? Nos igen, pontosan nulla.


És mi lett, amikor egyetemen kinyílt a világ, elkezdtem pénzt keresni, jobb ruhákban járni, törődni a bőrömmel, sminkelni és jó fodrászhoz járni? Mi történt, amikor rágyúrtam a seggemre? Ja igen, hirtelen bekerültem a fiúk látóterébe.


Ez teljesen "gender-semleges" kérdés. Mindkét nem tagjai szívnak, ha csúnyák vagy csak hozzám hasonló szürke egerek. Ez ilyen. Vagy fejleszted magad (kívül-belül) vagy elfogadod a helyed (látok olyan embereket, akik ezt békében viselik).

2023. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Bizony. A szép lányok-fiúk sem dugtak orrba-szájba. Volt 1 barátjuk vagy barátnőjük, akivel smárolgattak.
2023. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Pedig én elvárom, hogy velem ne legyen szemét és rólam ne gondoljon mocskos dolgokat. Attól, hogy nem kezdenék vele, nem vonzódom hozzá, nem vagyok sz-ar ember. Nem gúnyoltam, nem bántottam pusztán a külseje miatt soha senkit. Nem érdemlem meg a nemi erőszakos és egyéb jogelvevős fantáziáit, sem azt, hogy úgy beszéljen pl. a páromról és a kapcsolatomról, hogy a vágóhídon a legvágandó sertésről is emberibben nyilatkozik. Sem azt, hogy hazugnak nevezzen, amikor állítok egy tényszerűséget a saját működésemről, életemről. Sem azt, hogy azért, mert én pedig szép vagyok, olyan dolgokat feltételezgessen, hogy nekem minden könnyen jött, nekem nem kellett tanulni, nekem semmi traumám nem volt az életben, engem nem bántottak meg, sem olyat, hogy én kihasználtam lelki szemetesnek, két lábon járó pénztárcának vagy sofőrnek szerencsétlen "barátzónás" srácokat.

Akire ezek közül egyik sem vonatkozik, az ne vegye magára.

Ha éppen nálam szakad el a cérnája, mert mondjuk én visszautasítottam, és rajtam akarja leverni a sérelmeit, akkor pedig vissza fogok rúgni, és nem fogok semmi empátiát gyakorolni.

2023. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
5.Nah, nekem sikerült egyszerre zsírt égetni és izmot építeni, amúgy nőket sem elég csak seggre edzeni.
2023. aug. 13. 23:02
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

6

Hagyjad, egy-két elborult amerikai filmből szedte ezeket... Vagy tényleg ott járt iskolába, ahol két matekdolgozat közt szülnek gyereket a svéd cserediákok.

2023. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

8

Mint azt mondtam, világéletemben vékony voltam, így nem kellett zsírt égetnem. A fenékre edzés meg izomépítés, úgyhogy nem tudom, miről beszélsz... Ha csak ennyit értettél a leírtakból, akkor nemcsak a külsőd a probléma.

2023. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!