Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátok mennyit segítettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátok mennyit segítettek a pártalálásotokban?

Figyelt kérdés

Két barátnőm van, mindketten párkapcsolatban. Én vagyok a harmadik, aki tipikus csúnya lány mellettük. Sose éreztétik, de tudom hogy mit gondolnak az emberek, meg nekem is van szemem.

Segítséget kértem tőlük, hogy nem tudnának mondjuk összehozni valamelyik szingli ismerősökkel. A válasz megdöbbentett: az egyik hirtelen nem ismer senkit, mindig arról beszél, hogy a párja haverjaival horgászik meg együtt ünnepeltek, de hirtelen nem ismer senkit. A másik meg azt mondta, hogy nincs olyan, aki nekem bejönne (szóval én nem jönnék be neki).


2023. aug. 16. 07:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%
18 Kell nekik valaki akinél többnek érezhetik magukat. Különben ők lennének a leggyengébb láncszem, valamelyikük. Hagyd őket, és keress pl biciklis társaságot, ne menj velük semmilyen gyertyatartó programra se, és ha már vannak mások az életedben, szakítsd meg a "barátságot", mert ez nem az.
2023. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ilyen direkt módon h megkérem hogy próbáljon már összehozni vele vagy vele stb., ilyet sose csináltam, kicsit erőltetettnek tartom, jobban szeretek menni a flowval, lazán kezelni ezeket dolgokat.


Más módon viszont rengeteget segítettek, az exbarátnőmet konkrétan egy jó baratomon keresztül ismertem meg, közös társaságot hozott össze a srác egy házibulira. Sose kértem hogy hozzon össze minket, először csak elkezdtünk a lánnyal beszélgetni, hülyülni. Jónéhány ilyen pár alakult ki ezekből a társaságokból, az egy jó időszak volt.


Aztán amikor már látszódott hogy egész jól elvagyunk, akkor olyan pl volt h ő vagy más barátaim akik közelebb álltak a lányhoz kicsit finoman "promoztak" ha szóba kerültem meg ilyesmik. Szóval ilyenekben segített nagyon is.


Lányoknál nem tudom ez hogy van, de mi férfiak közt ezt szoktuk csinálni, ha látszik hogy egy baratnal alakulhat valami és jobban ismerjük a lányt akkor kicsit finoman megtamogatjuk a srácot (megemlitjuk h van vmi, kva menő hobbija, hogy igaz h kemény meg MMA-zik, de rendszeresen kiskutyákat sétáltat allatmenhelyen önkéntesként stb. érted ilyen pozitív dolgokat elejtünk "spontán".:D).

2023. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
22 szerintem a kérdező se kérte volna meg őket "konkrétan", ha nyitottak lettek volna rá hogy bevonják normálisan bármibe ahol nem ötösfogat van, de vannak akik kb direkt el akarnak valakit szeparálni a társaságuktól, aztán ennek hol féltékenység az oka, hol hogy ne szivárogjanak ki ciki dolgok a menő csajról, hol meg csak egyszerűen tényleg nem barátok.
2023. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Regen én is felvetettem a baratnőmnek ha ismer valakit a barati koreből aki nyitott az ismerkedesre, de nem nagyon reagált. Késő jött össze a haverjaval. Persze így érthető, hogy miert nem segített összejönni.
2023. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Végülis megértem őket, mert nem hiába nem volt még parkapcsolatom, és ki tudja, hogy mi sülne ki belőle. Csak azért rosszul érzem magam, mert nem hiszem, hogy lehetetlent kértem.


Mert hogyha belegondolok, nekem lenne egy párom, és az én barátnőm meg az ő barátja között nem úgy alakulnak a dolgok, akkor az a párom és köztem is szülne konfliktusokat.

2023. aug. 16. 13:11
 26/27 anonim ***** válasza:

23as A kérdező konkrétan ezt írta: "Segítséget kértem tőlük, hogy nem tudnának mondjuk összehozni valamelyik szingli ismerősökkel."


Ha ez nem konkrétan megkérés akkor szerinted mi?

2023. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

14# Már bocs, de meddig tart neten ismerkedni?

Öt perc alatt le lehet szervezni egy kirándulós programot.

Ezen kívül vannak fb csoportok ahol ki ki válogathat a hobbija szerint társat.

Ez annyira a te dolgod lenne...

2023. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!