Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátok mennyit segítettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátok mennyit segítettek a pártalálásotokban?

Figyelt kérdés

Két barátnőm van, mindketten párkapcsolatban. Én vagyok a harmadik, aki tipikus csúnya lány mellettük. Sose éreztétik, de tudom hogy mit gondolnak az emberek, meg nekem is van szemem.

Segítséget kértem tőlük, hogy nem tudnának mondjuk összehozni valamelyik szingli ismerősökkel. A válasz megdöbbentett: az egyik hirtelen nem ismer senkit, mindig arról beszél, hogy a párja haverjaival horgászik meg együtt ünnepeltek, de hirtelen nem ismer senkit. A másik meg azt mondta, hogy nincs olyan, aki nekem bejönne (szóval én nem jönnék be neki).


2023. aug. 16. 07:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Hazudnak. Ilyenek az emberek, jobb ha tudod.
2023. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindenkinek a maga dolga megkeresni a párját. Eszembe nem jugna a barátnőimet ezzel megkérni.
2023. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem a barátnők dolga lenne ez...
2023. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Igazuk van. Ez nem olyan , mint a vásárlás.
2023. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%

Velem is ez volt. Még a saját unokahúgom is leszarta, amikor megkértem erre.


Nem azt gondoltam nyilván, hogy rámutatok az egyik barátnőjére, hogy na akkor vele hozzon össze egy randit, mert nekem ő kell.


Egyszer voltam a diplomaosztója után ünnepelni az ő társaságával. Nagyon-nagyon jól éreztem magam az ottani emberekkel, jófejek voltak pedig senkit sem ismertem. Szuper este volt.

Utána megkértem, hogy figyu már, ha úgy van, hogy lesz olyan program, ahová én is beférek, tehát nem a "4 barátnő összeül csajos estére", hanem "ünnepeljük meg a Józsi szülinapját a Mikában", akkor ilyenkor gondoljon már rám is, hátha ráérek és elmennék, mert szívesen találkoznék ezekkel az emberekkel, és ha megtetszik valaki akkor a többit már megoldom.

Válasz: hát ez a társaság már többet nem nagyon fog így összejönni. Aha értem, szóval nem fognak soha többet találkozni akik évek óta barátok? :D


Nem firtattam tovább, mástól sem kértem soha többet ilyet. Ha a saját családom nem volt erre hajlandó, akkor nyilván egy barát sem fog ebben segíteni.


Az igaz, hogy, a párnak a megtalálása az valóban az embernek a saját feladata. Nade az csak nem baj, ha az erre esélyt adó lehetőségek számát mások segítségével próbálja megnövelni, nem? Nyilván annyira ótvar ember nem lehetek, hogy senki se akarjon engem az ismerőseire ráuszítani, ha van több 20+ éves barátságom is, járok egy közösségbe ahol a közös tevékenységen kívül az életben a férfitagok rendszeresen segítik egymást ház körüli munkákban, munkahelyemen is bírnak, legalábbis a közvetlen munkatársaim.

2023. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
Pont ellenkezoleg csinálják kibeszélnek lejáratnak meg versenyeznek nehogy én kelljek a pasinak.
2023. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Általában semennyit. Nagyjából nálunk az jelentette a segítséget, hogy a másik nem nyomult arra a csajra, amelyik valamelyik havernak nagyon tetszett és nem próbálta meg lejáratni előtte. Bár ez utóbbi ritkán működött, többnyire megy az adok-kapok, főleg ha egy-egy csaj néha felbukkant a társaság közelében. Olyankor mindig konfliktusok voltak...

Szerintem nem jó ötlet másokat megbízni ezzel és a tipikus: "miért nem jössz össze ezzel meg azzal?" vagy "igazán találkozhatnál XY-al, összeillenétek" kérdéseket is ki kell kerülni mindenképp.

2023. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Az mindog kellemetlen, ha úgy tukmálsz valakit másra. Én se vállalnám a kerítő szerepét. Párt találni és amúgy barátokat találni is az egyén feladata.
2023. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
És az ilyenek a kerítő nyakába varrják a felelősséget, ha a potenciális jelölt mégsem megfelelő.
2023. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
9, arról nem is beszélve, hogy a barátnak is kellemetlen a helyzet, ha a csaj gáz, vagy csak simán nem tetszik neki. Nem kell ezzel barátokat nyaggatni.
2023. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!