Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Aegon biztosító azért lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Aegon biztosító azért lesz ezentúl Alfa, mert arról az alfahímek jutnak az emberek eszébe?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy ügynökük majd azt mondja: "Alfa ügynök vagyok", a női ügyfeleknél egyből nedvesedik majd a bugyika, és belemennek a biztosításkötésbe?

2023. aug. 21. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Minden normális ember valójában alfa, a probléma veled van, te nem tudsz érvényesülni.
2023. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Béta vagy ne irigykedj a jobbakra.
2023. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Neked milyen bajod van?
2023. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy órája láttam a hirdetést és eskü már vártam a kérdést 🤣
2023. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
#4 Szintén :D Reggel bambulok a villamoson, látok az utcán egy "Az Aegon Alfa lett" posztert, és egyből a Gyakorin vinnyogó incelek jutottak eszembe.
2023. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy háromszög egyik szögét alfának nevezzük - márpedig a szögeket a görög ábécé betűivel jelöljük és ez az első, szóval mindenképp így fogjuk - akkor az a szög by definition jobb nálad.

Le a kalappal, nálad még egy síkidom egyik szögének is több esélye van a csajozásban...

2023. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Ha én odamegyek, és közlöm, hogy "én meg Vadmacska ügynök vagyok", akkor rám íratod a házad? Nyilván nem.
2023. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerinted egy biztosítónak milyen célja van? Az, hogy minél több alfa hím legyen a köztudatban, vagy egy olyan szó legyen, amit mindenki ismer, tudja mit jelent, könnyen megjegyezhető legyen, és ELSŐDLEGESEN mindenki velük kössön szerződést?
2023. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor mér nem bétának vagy normie-nak hívják a biztosítót? Mert az emberek az alfákat tartsák menőnek meg jó üzletembernek.
2023. aug. 21. 12:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy az "alfa", mint vezérhím fogalom hibás? Maga a kifejezés megalkotója is rájött erre, aztán hasztalan próbálta eltörölni a hibáját.


Az "alfa" farkas nem menő, meg jujjdeerős, mert legyőzte a korábbi "alfát". Az "alfa" farkas szimplán egy szülő. A falkatagok meg a szülőpár gyerekei, akik az első 1-2 évben még maradnak segíteni felnevelni a következő almot.


Csak pár gyökér kitalálta, hogy ő milyen istencsászár, és elkezdte magát alfának hívni. Kicsit se ciki :D

2023. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!