Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy férfi azért nem találja a társát merthogy túl kedves túl rendes vagy ezek a férfiak igazából nem is rendesek, kedvesek?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki 38 éves és vagy tíz éve nem volt barátnője, tényleg rendes kedves férfi egyébként nagyon, ezt aláírom. És akkor megkérdeztem hogy szerinte miért nincsen barátnője, szerinte az a gond, azt a választ kaptam hogy azért mert túl rendes túl kedves, kicsit furcsa ez a dolog, nem tudom hogy lehet emiatt...
2023. aug. 21. 09:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Aki azt állítja magáról, hogy túl kedves, azzal mindig kva nagy gond van fejben. Tapasztaltam, és soha többé!
2023. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Igen, aki magáról azt állítja, hogy ő jószívű kedves ártatlan udvarias bányanyka és minden nő hibás, mert csak a bunkók kellenek neki, ott hatalmas problémák vannak valószínűleg... és koránt sem igaz belőle semmi se.


Az első is tökéletes látja.

2023. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

1. vagyok, én abból indulok ki, hogy volt egy toxikus kapcsolatom/házasságom, a volt férjem a mai napig nem érti, miért váltam el.


Nyilvános megalázás, leköpés, verbális szidalmak tömkelege. Ezt rajta kívül MINDENKI látta, vele viszont nem tudtam megértetni soha, miért fájtak ezek.


Ő a jófiú, aki harcolt a házasságunkért, én meg a k.rva, aki dugatja magát folyamatosan (ami nem igaz, majdnem egy éve nem voltam senkivel).

2023. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Túl jó ember mi?

Hogy saját magát annak látja az már korántsem jelent jót….

Csak nem látja a hibáit.

Egyszer beszélgettem egy ilyen sráccal, templomba járós volt, szűz , igazi jó fiú …

Esküszöm nem emlékszem hogy mit mondtam neki véletlenül, de valami igazán apróságon haragudott meg és ki is kelt magából. Talán olyat hogy nem szeretem a rap zenét.

Na , ezért nem volt barátnője, ezért volt szűz huszonévesen.

2023. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Legtöbb esetben a “kedves” férfi pont hogy nem kedvesebb a hétköznapi átlagnàl. Csak vagy jellemre vesztes vagy k va szarul nézz ki.
2023. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

Én a legjobban a magukat kedvesnek, becsületesnek definiáló emberekkel szívtam meg a legtöbbet. És itt most nem kifejezetten párkapcsolatról beszélek, hanem úgy általában.


AMúgy meg valszeg csak people-pleaser.

2023. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Talán jószívű és rendes, de aztán kiderül, hogy perverziója se*gből szájba!
2023. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki utálja azt, amire vágyik, az logikusan nem kapja meg. Pl. ha utálja azt, aki sikeres, gazdag, hatalmas... mittudomén, akkor ő sosem lesz az, hiszen már önmagát utálná. Vagy ha előre haragszik, gyanakszik a nőkre, akkor ki akarna a nője lenni? Az ilyen hozzáállás a világhoz általában gyerekkorból fakad, mert egyszerre utálta és szerette az anyját - ún. ambivalens kötődés -, ha mondjuk az elhanyagolta vagy pont túlkontrollálta.
2023. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

8

Nem szoktam angol szavakat írni, de erre nem találtam magyar megfelelőt.


Amúgy magadra ismertél?

2023. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
1-es Te mindenkivel kedves vagy? Csak Kérdezem?
2023. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!