Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó lehet bemutatkozónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lehet bemutatkozónak társkeresőn?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék


-34 éves vagyok,

-Pest vármegyében élek nagyszülőkkel,

-Jelenleg dolgozom (Tescoba, 4 órába),

-Jelenleg megváltozott munkaképességű vagyok,

-van két szakmám, 1 érettségim, 1 ECDL vizsgám,

-Anime, k-pop, rock, metál, Harry Potter és Wednesday fan vagyok,

-Kedves, aranyos, jószívű, barátságos ember vagyok,

-Szeretem a történelmet, politikát és a informatikát,

-Leginkább depressziós és magányos ember vagyok.


Akinek szimpatikus vagyok, az írjon nyugodtan nekem. Köszönöm.


2023. aug. 23. 06:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

"megváltozott munkaképességű vagyok"


Nekem fogalmam sincs, ez mit jelent.

2023. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de ez olyan, mint amit egy 14éves írt, nem 34. Emlékszem még a régi Garfield újságokban a levelezőtárs keresőkre, kb ott fogalmaztak így és ennyire összevissza a 10-14évesek. (Tisztelet a kivételnek, voltak frappáns és nagyon jó bemutatkozások).
2023. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

34 éves vagy, oké. Laksz valahol, nincs saját lakásod oké. Dolgozol, felesleges kiírni, 34 évesen már elvárható. Megváltozott munkaképesség, felesleges kiírni, majd elmondod annak aki kíváncsi rá. Szakma, végzettségek kutyát sem érdeklik, majd elmondod annak, akivel már ismerkedsz.


A hobbikat felesleges kiírni, főleg ha ilyen gyerekesek. Hogy milyen ember vagy az szubjektív, senki nem veszi komolyan. Hogy mit szeretsz sem érdekel senkit sem még most. Negatív dolgokat ne írj, mert senki nem akar rozsdás széthajtott autót sem venni. Meg lyukas zoknit sem.


Egyébként a bemutatkozó szövegedből nem derült ki ki is vagy te! Egyetemen nálunk ezt tanították szervezési és vezetési ismereten hogy hogy mutasd be önmagad. Általában mindenki úgy szokta ahogy te is tetted! :)

2023. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit sok, igazabol az elejen elijeazted az embert, nemmkell mindent kiteregetni, ugy is megfogjatok ismerni a masikkal egymast e ott derul ki h erdekled e. Tarskereson jo tulajdonsagokat kell kihangsulyozni nem azt h depis vagy
2023. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mit jelent a megváltozott munkaképességű?
2023. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Mar kost latom szetlesz trollkodva xd
2023. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15. Leszázalékoláshoz hasonló..
2023. aug. 23. 18:23
 18/18 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező! Nem tudom hogy pasi vagy-e vagy nő de ha pasi akkor ebből a felsorolásból eleve lesz 4 ami azonnal bukta

-Pest vármegyében élek nagyszülőkkel,

-Jelenleg dolgozom (Tescoba, 4 órába),

-Jelenleg megváltozott munkaképességű vagyok,

-depressziós és magányos ember vagyok.


A nőknek olyan pasi kell:

-Egyedül él szülőktől függetlenül

-Van autója és jogosítványa

-Van érettségije vagy diplomája és valami vezető pozícióban melózik jó fizetést keresve

-Ne legyen depressziós és magányos az illető hanem társasági legyen aki nyitott az új kapcsolatokra

-Mai divatnak megfelelően viselkedjen és öltözködjön ne átlagos hétköznapi melósként nézzen ki

-Művelt legyen az illető aki sok mindenhez ért és ha valami baj van a háznál megtudja javítani

-Hűségesen szeresse feleségét és gyerekeit ne lépjen le vagy félre


Ennyi jutott eszembe!

2023. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!