Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Milyen rövid, ám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen rövid, ám eredeti bemutatkozó szöveg keltené fel az érdeklődésetek egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Korábban személyesen ismerkedtem, de rászántam magam az online társkeresésre. Érdekelne, hogy a bemutatkozó szövegbe mit találtok célszerűnek feltüntetni és mit nem.


Nagyon szépen köszönöm az ötleteket, tanácsokat. 30/f



2021. aug. 21. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kép számit
2021. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez most komoly, kérdező? Azt várod, hogy más kaparja ki neked a gesztenyét? És ha adna valaki konkrét tanácsot (értsd: megfogalmazna neked egy bemutatkozó szöveget, mondván, hogy rá az gyakorolna nagy hatást), akkor te azt szó szerint bemásolnád egy társkereső felületre saját szövegként? :O
2021. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte.


Hányok a netről összeszedett, poénosnak vélt szösszenetektől. Közhely, de add saját magad, mert nagyon feltűnő, ha más tollával ékeskedsz.

2021. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a bemutatkozó szöveget. Én sem írok, csak megadom a kötelező érdeklődési köröket + olyan képeket teszek fel, ami tükrözi, milyen vagyok és miket szeretek. Ha valaki többre kíváncsi, akkor úgyis elkezdünk beszélgetni és majd szépen megismerjük egymást.
2021. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Amivel kapcsolatban tudunk utána beszélgetni. Van benne valami érdekes, amire lehet hivatkozni vagy amire rá lehet kérdezni. Én nagyon sokszor azért nem írtam vissza, mert tök unalmas és szar a beszélgetés, a fiú bioja üres, így én sem tudok segíteni, az enyém meg hiába van kitöltve, nem képes semmit használni belőle, csak unalmas sablonkérdésekkel bombáz meg bemásolgatja a szokásos sablonüzijeit
2021. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Minél többet írsz, annál kevesebben fognak érdeklődni felőled.

Elmondom miért: a sok hülyeség, mind kizáró tényező, mind jobban rávilágítja a másikat hogy nem egy síkon vagytok, pedig lehetnétek ha elkezdenétek oda vissza beszélgetni, de a sok felesleges bemutatkozó szöveg miatt ez el sem kezdődik.

A visszacsatolásos ismerkedés, összecsiszolódás ami eredményes lehet.

Hogy néz ki ez a gyakorlatban?

Úgy, hogy kb nem írsz semmit. Sokszor ez a legjobb. Nem, nem attól leszel érdekes hogy kiszövegelsz tonna hülyeséget hogy mit szeretsz csinálni.

Elsősorban kell egy nagyon jó kép. Nem kutyás macskás autós meg pálmafás fasság. Semleges háttér, mosolygós kép, normális öltözet. Írni pedi, "Szia, hogy vagy." Ennél nem kell több.

Ha érdekled visszaír, ha nem, akkor felesleges regényt kiírni.

2021. aug. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A többiek leírták a lényeget, én adnék egy konkrét tanácsot viszont, azzal kapcsolatban, hogy mit NE írj. Amitől én rosszul vagyok, azok az erőltetett, béna poénok, és ami még rosszabb, a semmitmondó szövegek. Ilyenekre gondolok, hogy "szeretek túrázni de otthon is lenni, szeretem a napsütést de az esőt is, szeretek étterembe járni, de főzni is" nem is értem. Vagy a másik, mikor kedvenc filmnek/zenének aztbírják, hogy "bármit megnézek/meghallgatok". Nekem ez annyira semmilyen jellemre utal.
2021. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!