Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a szüzesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek lehet még találni a mai világban szűz lányt? Nekem ez azért elég fontos lenne, hogy én legyek neki az első, nekem az olyan lányok nem jönnek be akiken át ment egy egész csapat. Viszont én már 24 vagyok, 18-19 évesek vannak még szüzek szerintetek? Akik azért nem is csúnyák:D

2023. aug. 28. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez megint nem felnott kategoria, hogy te miket gondolsz. Nincs eleted, hogy valos problemaid legyenek?
2023. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Én 19 vagyok és szűz.

De nemcsak ez a két véglet létezik, hogy valaki szűz meg átment rajta a fél város.


És elég aberrált dolognak tartom azt, aki a szüzességre izgul.

2023. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Biztosan van, de mondd csak, te is szűz vagy?

Mert az elég perverz, és undorító ha te kifejezetten szűz lányokra buksz, akit ha megdugtál utána már nem is kell, hisz nem szűz többé. És jöhet a következő szűz

2023. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
#2 Még jó hogy szó sem volt arról, hogy ki mire "izgul", ezek leginkább elvi kérdések.
2023. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem fontos a szüzesség, sőt, jobb, ha tapasztalt egy nő.
2023. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

#4

Nagyon is logikus következtetést vont le a #2es

Ugyanis ha valaki azzal indokolja hogy szűz kell neki, hogy nem akar "fél város átment rajta" típusú lányt, az egyértelmű hogy csak ezt találta kamuindoknak, és valójában a szüzességre izgul. Mert mondjuk mi baja van azzal, aki volt 1-2 fiúval??

2023. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Valszeg ő is szűz, vagy valami egészségtelen kapcsolata van a (női) szexualitással.
2023. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te szűz vagy? Mi van, ha neki is fontos ez?
2023. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Csak a szüzek és azok léteznek, akiken átment a fél város? Olyan nők még véletlenül se léteznek, akik lefeküdtek egy-két férfival, mert volt már korábban párjuk és/vagy van egy egészséges mértékű szexuális vágyuk.

Amikor még szűz voltam (húsz éves koromig) minden férfit elutasítottam, aki szerint a (női) szüzesség fontos. Irónokus módon, közülük egyik se volt szűz.

2023. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Lehet még találni, viszont óriási a különbség aközött, aki még csak 1-2 faszival szexelt és aközött aki 15 faszival 18-19 évesen. Nem is hiszem, hogy abban a korosztályban sok ilyen lenne.
2023. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!