Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni ahhoz, hogy el tudjak engedni egy olyan valakit az életemből, aki eddig fontos volt nekem, de nincs esély komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Férfiről van szó, aki bevezetett a szexualitás titkaiba / vonzódás csapdájába. Eleinte barátként tekintetem rá, majd megszerettem, de őt már nem érdeklem, fárasztom, sőt, nem egyszer elég durván megalázott. De csak nem tudom megutálni, max 1 napig, s következő reggel megint vele fantáziálok. Kívánom a közelséget vele, úgy értelmileg mint érzelmileg és fizikailag, de a szüzességemet nem bírom odaadni, elég makacs vagyok, de nem érdemi meg. De mégis szörnyen kívánom... néda megbolondulok hogy egyedül vagyok. N

2015. jan. 23. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak én lennék az a férfi..
2015. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
hány éves vagy? Mert nem mindegy, hogy egy tinédzser, egy felnőtt nő, vagy egy gyerek akarja-e tovább tenni magát egy ilyesmin.
2015. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik kategóriába soroljam magam, majdnem 24 vagyok, de igaziból nem is voltam tini, bizonyos szempontból túl gyerekes, másokból túl komoly vagyok.
2015. jan. 23. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megalazott, eszedbe se jusson lefekudni vele.

A jozan eszedre hallgass ne a kisertesekre.


A legjobban ugy tudod elfelejteni (mert ez volt a fo kerdesed), hogy ha teljesen megszakitasz vele minden kapcsolatot, nem hallasz rola semmit sem.


Elobb utobb alab fog hagyni a lelkesedesed utana.

Ha jot szeretnel magadnak nem akarsz tole semmit es nem is remenykedsz.


Van onkontroll is.


Csak jo tanacs.

De te eleted.

2015. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majd lesz olyan ferfi aki megbecsul teged, csak ne akarj gorcsosen part magadnak. Minden eljon a maga idejeben.


Tudom mondani konnyu, de nem lehetetetlen.


Addig foglald el magad massal, hogy ne o toltse ki a gondolataidat.


Udv.

2015. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nem is lefeküdni kívánok vele, hanem egy kicsit kikérni magamnak... megmutatni, hogy azért nem vagyok teljesen olyan amilyennek leírt. De nem bízok eléggé magamban, mindketten önfejűek vagyunk, egyik sem érti a másik hozzáállását a kapcsolatokhoz, szexhez. Megszakítani teljesen a kapcsolatot meg nem nagyon akarom, próbáltam már, de nem megy. Bonyolult is lenne. Nem járok társaságokba sem, mert nem bírom őket, más közeli haverom sincs. S fiúkat kezdem érdekelni, de egyik se jön be, pláne ha egyértelmű, hogy tetszem nekik, és azért akarnak velem beszélni. Bonyolult egy nőszemély vagyok :))
2015. jan. 24. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig ha el akarod engedni az életedből örökre, akkor ahhoz felejtened kell. Ahhoz, hogy többé már ne tudjon rád hatni úgy, hogy "belemászik a fejedbe" és a gondolataid rajta járnak akkor is amikor más dolgod van, addig csak akkor fogsz eljutni, ha jó időre teljesen kizárod az életedből, nem tartod a kapcsolatot vele és még az esélyét is elkerülöd annak, hogy találkozzatok. Lehet 1-2 hónapig, lehet tovább is el fog tartani, amíg már képes leszel csak úgy látni az illetőt, mint bármelyik másik embert és közömbös lesz a számodra.

Ebben segíthetnek barátnők, kollégák, saját társaság akik lefoglalnak és olyan dolgokat tudsz velük művelni ami még csak véletlenül se emlékeztetnek a pasival töltött időkre akit el akarsz felejteni.


Az pedig egyáltalán nem jó, ha meg sem próbálsz ebből kitörni, vagy engedsz annak a vágyadnak amikor távolinak érzed, hogy mégse engedd eltünni az életedből, mert ezt a dolgot csak te fogod megbánni, legfőképp ha ezt ő észreveszi és tudja, mert a gyengeséged kihasználja, mindenkinél jobban meg tud alázni, hatalmas lelki sérüléseket tud majd okozni neked, amik aztán jobb esetben csak hozzáláncolnak, tehát kiszolgáltatott leszel és ezzel ő amikor csak akar visszaél majd. Legalábbis abból amit írtál ezt ő már megkezdte, tehát tisztában van vele, hogy mit érzel. Ő viszont csak birtokolni akar, amit az érzelmeid miatt nem fogsz fel, és mindig elhiszed neki, hogy ő csak jót akar neked és bármit tesz, még ha fáj is ezt érted teszi, pedig csak a birtoklásod és a fölötted lévő lelki uralmának megőrzése minden egyes olyan pillanat amikor nem bánt téged.

2015. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg kell gyászolni őt. Számold össze mind a józan érveket, mind az iránta elfogult érzéseket, tapasztalatokat. Írd össze, engedd át magad a búsulásnak egy ideig, éld át, hogy az illető "meghalt" a számodra.


Én nem vagyok az eszményített Józan Ész feltétlen pártján, de én is azt mondom, hogyha úgy érzed, megalázott téged, akkor azt az embertől el kell távolodni. Azon viszont el lehet gondolkodni, hogy vajon nem tettél te is valami olyat, ami miatt ő átment bántóba? A párkapcsolatok ugye elég törékeny és kényes dolgok, könnyen meg lehet bántani érzéseket, amire szintén nem nehéz bunkón reagálni, amire aztán a másik szintén bunkón reagálhat. Én is sokszor reagáltam már helytelenül, miközben nem érzem magam összességében bunkónak, és más is volt velem figyelmetlen, noha nem tartom őt bunkónak (persze volt olyan is, akit igen és kategorikusan). Ha le tudsz vele úgy ülni, hogy higgadtan meg tudjátok beszélni, hogy ki mit miért mondott vagy tett, az is megoldás tud lenni, de akkor őszintének kell lenni és figyelmesnek, büszkeséget félretenni (de nem a tartást!) Az ő érzéseit ugyanolyan tiszteletben kell tartanod a te "érdekeid" viszonyában, mint a te érzéseidet az ő "érdekei" viszonyában.


Ha gondolod, sörözés mellett beszélgethetünk, szeretek beszélgetni, mert ugyan nem vagyok pszichomókus, de érdekelnek a különböző helyzetek, amilyenben még nem voltam. A sörözés és beszélgetés alatt persze nem bújtatott ismerkedést és csajozást értek, hanem sörözést és beszélgetést. :)

2015. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!