Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van működő társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van működő társkereső oldal heteroknak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Ezt miért a biszex kategóriában kérdezted? :)

Minden partnerkeresőn van mindenféle beállítottságú ember, hetero, biszex, meleg egyaránt. Egyszerűen azokkal ismerkedsz aki neked belefér a "keretbe".

2023. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Van, de olyan nincs, ahol a nem tökéletes külsejű férfiak üzenetét is elolvasnák a nők. Már ha erre célzol "működő" alatt.
2023. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
#2 nem vagyok tökéletes testű (sőt) mégis elég sok randim van a netről is, na vajon ez hogy lehetséges? (sőt még milliárdos sem vagyok)
2023. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
#3 Sehogy. Miért kell kamuzni?
2023. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Tanuljátok már meg hogy senkit nem sztereotipizálunk! Úgy állítjatok be, mi tha MINDEN NŐ felszínes lenne, és csak a külsőre meg a pénzre hajtana. Emiatt aki nem ilyen, azt vagy eszre sem veszitek, vagy eleve ezt a sztereotipiát látjátok benne. Aztán csodalkoztok hogy egyedül maradtok.
2023. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
#5 Mivel minden nő felszínes, és csak a külsőre meg a pénzre hajt. Akiről eddig azt gondoltam, hogy na ő más, arról is ugyanez derült ki.
2023. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
6-os ezt nő létemre kikérem magamnak. Én pl pont nem ilyen vagyok, és engem az irritál, amikor efy férfi a vagyonával pénzével kérdedik, vagy az izmaival. Baromira sértő a feltételezés, hogy felszínes vagyok, és aki így áll hozzám, attól semmilyen kapcsolatot nem akarok, mert neki felszínes nőre van szüksége.
2023. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
#7 Tudod, hány nőtől hallottam már ezt? Mindig kiderült, hogy aki ezt állítja magáról, az se különb.
2023. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!