Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfiként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfiként hol érdemes biszex nőket keresni?

Figyelt kérdés

Appokon vannak magyarok, vagy ez hogy megy másnál?

Szerelemben a nők jönnek be, de szexuális vágyaim vannak férfiakkal is.

Hol érdemes ilyen partnert keresni nőben?



#app #Bi társkereső #Bi társkereső app
2023. máj. 8. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért gondolod, hogy bi nő ilyen pasit akar?
2023. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak remélem hogy van ilyen is. Hetero nő nagyon ritkán fogad csak el bi férfit párjának. Talán egy biszexnek menne. Persze erre is kicsi az esély, de nem egy élethazugságban szeretném leélni az életemet, ahol azt hazudom hogy hetero vagyok. Vagy gondolod hogy van jobb megoldás?
2023. máj. 8. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát pedig a bisex nők még inkább nem szeretik a bisex pasikat.
2023. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Szóval kb őrök magányra vagyok itélve?
2023. máj. 8. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Az én csajom biszex, és ki mondhatom hogy a fiatal lányok nem ítélik el a meleg fiúkat, sőt cuki nekik.

Nekem hagyná hogy fiúval is csináljam mert nem lenne féltékeny és tetszene is neki. Csak heteró vagyok

Oda adom a csajt viheted, csak még nincs 18 :D

2023. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Köszi kedves vagy! 💖
2023. máj. 8. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez attól függ, hogy a férfiak utáni vágyaid ki akarod-e élni mellette. Nem bi nő kell akkor, hanem bárki, aki el tudja ezt nézni.
2023. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha turelmes vagy biztos lesz valaki aki el fogadja. En hetero nő vagyok de izgatnak az ilyen ferfiak mint te vagy. Voltam is biszex aktiv ferfival és jobban nagyobbat elveztem nint egy heteroval. Remélem m3g talalod es nagy boldogsagban elsz majd. Drukolok puszi. 40.n.
2023. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!