Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak magammal, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal, ha a nők 80-90 százaléka nem jön be nekem? Igy sosem lesz párom, egyszerűen nem tudom lejjebb adni az igényeimet, akit nem találok szexuálisan vonzónak, azzal nem tudok elkezdeni ismerkedni...

Figyelt kérdés
Van erre valami megoldás? Komolyan mondom érdekelne, hogyan csinálja azt valaki, hogy mondjuk a belsője fogja meg. Én is ismerek olyan lányt akinek nagyon szimpatikus a természete, a hozzáállása, de ha nem tetszik, nem tudok rá jövendőbeli páromként tekinteni. Elbeszélgetünk, de nincs meg a kémia köztünk.

#ismerkedés #lány #szexuálisan vonzó #aki nem jön be #nem lesz párom
2023. aug. 30. 10:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj azon kívül, hogy ismerkedsz, lejjebb ne add, mert a mélybe rángatod a jövendőbeli párod és az unfair.
2023. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

A 80-90%-a nem jön be?

Ember, ez lenne az alap. Teljesen irreális ogndolat, hogy 10ből 1-2nél több ember bejöjjön olyan szinten, hogy akár párkapcsolatot kezdj vele. Az már annak a jele, hogy konkrétan alig válogatsz, igénytelen vagy.


Szóval mit cisnálj? Azt amit eddig: a maradék 10-20%-al próbálkozz. Ennyi.


Olyan emberrel nem szabad kezdeni, akinek kb mindneki bejön.

2023. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
29%
A nők is így vannak vele. Ezért megy a hiszti minden nap. Ha nőként írtad volna ki a kérdést már kaptál volna 3 oldal savazást.
2023. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen OK ahogy érzel. Ne add fel!
2023. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
18%

Én is így vagyok sajnos, próbáltam ezen változtatni, össze is jöttem olyannal, aki nem volt teljesen az esetem, reménykedtem hogy kialakul, de maximum szexuális vonzalom alakult ki(tehát az hogy izgat hogy milyen jót szexelünk, stb.), de igazi külső vonzalom(hogy "wow milyen gyönyörű barátnőm van") nem.

Minden bizonnyal szüleim hatása, mert nekik mindig is fontos volt a külső(anyum pl 3 szülés után is tökéletes modell alkatú), én se vagyok csúnya, de az a baj, hogy nekem csak a tényleg top lányok jönnek be igazán. És akkor ami fokozza a problémát, hogy nekem alapból nem lenne olyan nagy gond ha a szépségért cserébe butább a barátnőm nálam, ilyen téren simán tudnék engedni az elvárásokból, de az a tapasztalatom, hogy egyszerűen nem jövünk ki, mert én általában viszonylag bonyolult dolgokról szeretek beszélgetni, és voltak olyan helyzetek, hogy a barátnőm konkrétan nem értette hogy mit beszélek, úgy hogy közel sem a transzgenikus nyúl monoklonális ellenanyag fejlesztési technológia kifejlesztéséről beszéltem.

22F

2023. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, max ha van azért min javítanod, akkor dolgozz azon a területen, de amúgy ne adj lejjebb és ne hagyd abba az ismerkedést sem.
2023. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Remélem megtalálom az igazit. Egyszer mondták apámék, hogy azért vagyok egyedül mert nekem nem kell senki. De ez nem így van. Meg hogy én nem merek próbálkozni de ez se igaz, mert merek, aki tetszik nyilván azoknál. Aki viszont még egy picit sem tetszik külsőre, annak hiába kamuznék, hogy persze bejössz nekem, meg tetszel, ugyis levágná hogy hazudok, meg nem is lenne gyomrom hozzá, magammal csesznék ki, meg nyilván vele is. Most azért összejönni valakivel csak hogy ne legyek egyedül, semmi értelmét nem látom. Maximum annyit elmondhatnék hogy van barátnőm vagy feleségem, aztán meg rá se bírnék nézni, külön szobában aludnánk meg ilyenek...esetleg főzne meg takarítana rám, szex meg nulla vagy csak nagy kányszerrel.
2023. aug. 30. 11:23
 8/33 A kérdező kommentje:
kényszerrel bocs.
2023. aug. 30. 11:25
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
Semmit nem kell csinálni, örülni kell ha sikerül valakit összeszedned és méltósággal csendben kell viselni, nem őrjöngeni, nem vergődni ha egyedül kell élned az életedet, ennyi.
2023. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondták apámék, hogy azért vagyok egyedül mert nekem nem kell senki.


Kit érdekel random idegenek véleménye? Én is éveket voltam nőként egyedül, nekem is mondták, hogy nem kell válogatni meg kompromisszumot kell kötni. Na persze.

Aztán eljött.

Ne tegyél magadon erőszakot, hogy bevállalsz olyan csajt, aki igazából nem vonz, mert nem fog működni, őt meg becsapod. Türelem. A többiek meg okoskodjanak a saját csodás életükben.

2023. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!