Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért Tinderezik az, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Tinderezik az, aki nem szeret neten ismerkedni, chatelni?

Figyelt kérdés
Több ilyen férfiba futottam már bele, mondják, hogy ők régimódiak, nem szeretnek chatelni, találkozni akarnak egyből, meg nem szoktak neten ismerkedni. Szerintem ezt a pályát meg kéne hagyni azoknak, akik ezt szeretik, nem?
2023. aug. 30. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Csomóan szivesen találkoznak szinte rögtön

Tegnap pl egy lány elhivott találkozni kb 10 üzenet után

2023. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
Én pl régebben csak kúrólàjkokat osztogattam.
2023. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert mégiscsak szeret ott beszélgetni.
2023. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gurmét szeretem de azért bezabálom a bigmakot is, ha éhes vagyok.
2023. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
A férfiakról nem tudom miért, ezer lehetőségük van személyesen kezdeményezni, csak már kiment a divatból. Én nőként utálok chatelni első randi előtt, mert 90%-ban úgysem lesz belőle semmi és ezért elvesztegetett idő. Majd a 20. hajnalig tartó 'izgalmas'chatelés után te is ezt fogod gondolni, mert pont az ilyen chateljünk napokig dolgokból nem szokott lenni még első randi sem.
2023. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!