Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderezik valaki külföldön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezik valaki külföldön? 10-ből 8 csaj szupermodell és fullos egyetemre jár vagy valami hiper-szuper melója van itt ezt tapasztalom :S (Németország) Ez otthon is így van?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Jelenleg, a világon kb. 30 elismert szupermodell létezik, akik jelenleg is folyamatosan dolgoznak, fotózásról fotózásra járnak, a világ egyik végéből a másikba. Szóval, az IGAZI szupermodelleknek rohadtul nincs idejük se tinderezni a sok csóró gyökérrel, se egyetemre járni miközben beutazzák a világot.
2017. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert minket Soros György pénzel egyetem alatt és után is.
2017. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ne offoljatok légyszi!
2017. máj. 30. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez itthon is így van..szerintem beperlem a tindert,mert diszkriminatív..
2017. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem, itthon a csajok többsége nem hajlandó 0.99€-t fizetni egy beautifier app-ért, vízjelesen meg ciki feltölteni a Tinderre a képet :P
2017. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Egyrészt ugye itt mivel férfitöbblet van, a szép csajok élőben is simán elkelnek, méghozzá hamar. Másrészt bárki bármit is mond a germán nők szépek. Csak a sok irigy magyar nő terjesztette el saját magáról, hogy ő (ők) a legszebbek a világon.
2017. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
A germán nők szépek? Ízlés kérdése, nekem alapjában véve a déli típus jobban tetszik (pici, sötét haj, sötét szem, a magas szőkék kevésbé jönnek be).
2017. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szabadkai vagyok,40km -es körben keresek 10-ből 8 csaj szegedi és 10 ből 8 szupermodell,jogász,orvos,tanár vagy bankár!
2017. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Erről beszélek, Előző
2017. jún. 2. 08:53
 10/10 A kérdező kommentje:

De mire jó ez? A való életben egyszerűbb emberek ők és egyszerűbb emberek mellett fognak úgyis kikötni hiába fényezik magukat a végtelenségig. Így rád erőltetik azt, hogy a külső tényezőkből ítéld meg őket a belső értékek pedig másodlagosak, közben a nagy részük csak boldog akar lenni de így inkább csökkentik erre az esélyt...

Ördögi kör.

2017. jún. 2. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!