Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet normális pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normális pasit találni aki jól néz ki és belsőre is normális?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy nagyon nehéz normális pasit találni aki jól néz ki és belsőre is normális. Kezdek elkeseredni hogy egyedül fogok megöregedni. Hol lehet normális pasit találni??

2023. szept. 2. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%

Add le igényeket.


Sok jószívű férfi van aki nem adonisz.

2023. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Bárhol lehet találni ilyen férfiakat, nincsen gyűjtőhelyük. Én például egy kávézóban ismerkedtem meg a párommal.
2023. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanúgy, ahogy mindenki más. Elmész egy randira valaki olyannal, aki szimpatikus és megismered.
2023. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én azt veszem észre hogy kihaltak a normális pasik mert a legtöbb esetben csak a szex érdekli őket
2023. szept. 2. 14:19
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
#4: ezt a fajta gondolkodást úgy hívják, hogy önbeteljesítő jóslat. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor viseld is a következményeit.
2023. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem haltak ki, pl én is találtam.


Kell hozzá egy normális hozzáállás, ami nem az, hogy "nincsenek normális pasik".

2023. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
ismerkedéssel, randizással. Erre való ez a 2 cselekedet.
2023. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De hol ahol normális pasik vannak és nem gáz ha full egyedül megyek társaság nélkül?
2023. szept. 2. 15:16
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
#8: ha ennyi eszed és problémamegoldó képességed van, akkor neked inkább sehol.
2023. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
"aki jól néz ki és belsőre is normális" - te tudod hozni ugyanezt?
2023. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!