Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfiként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként miért ennyire nehéz találni egy normális hölgyet ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 13:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Eselytelen, szinte.
2023. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha a szüleiddel élsz, akkor az összes kivétel nélkül el fog küldeni a francba.
2023. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Az előítéletesség miatt. A „normális” hölgyek egyből arra asszociálnak, hogy vajon miért volt számodra kevés az elmúlt kb. 15 év, hogy legyen barátnőd. Elkezdenek filozofálni, és ennyi infó alapján hipp-hopp már rád is nyomják a nyomorék bélyeget.
2023. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Hol van ilyenkor a market value? Most kene jonnie a habostorta korszakodnak, nem? Lehet onmagaban az eletkor megse hozza el a kanaant? Esetleg valami jellemfejlodesen nem mentel at az utobbi 10 evben?
2023. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd a keresést, de légy nyitott, barátságos, érdekes és járj társasági eseményekre. Idővel megtaláljátok majd egymást!
2023. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Definiáld hogy mi számodra a normális, aztán hasonlítsd össze hogy te rendelkezel-e ugyanazokkal az értékekkel.
2023. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Volt már amúgy egyáltalán barátnőd? Ha igen akkor, hogy lett?


Vagy egyáltalán nem volt még senki semmi?

2023. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Szülőkkel élek elég szép nívós környezetbe! Tudom hogy hátrány hogy 30 évesen nincs még hazám lakásom (tervbe van a vétel hamarosan ) de a sok lány nő miért várja mar egy 28-30 éves srácnak legyen egy haza ? Volt már egy pár kapcsolatom hosszútávú is (4-5 éves )

Nem vagyok egy elveszett srác úgy gondolom normárisak köze tartozom nem drogozom nem vagyok alkoholista a nőket tisztelem becsülöm !

2023. júl. 26. 14:02
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

A fő problémádat még sem teljesen értem.


Több kapcsolatod is volt, hosszútávú is.


Szóval nem az van h a kutyának sem kellesz.


Vannak nők sajnos nem is kevesen akik nem az átlagból indulnak ki, a való átlagból, hanem a KSH adataiból...


30 éves korára egy átlag embernek nem lesz saját lakása, háza sem, örül ha az önerőt összeszedi. Nem lesz mindenki vállalkozó , nem mindenki örököl. És ha egyetemre vagy fősulira is járt, mikor kezdett el fixen dolgozni 24 évesen?


És nyilván még a 3-400-at sem kapta meg elsőre.


De keressen valaki 500-at havonta ami jóval az átlag felett van, akkor sem lesz saját lakása. Max szép kis hitele.

2023. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem nehéz, most szakítottak velem, felmentem badoora, kinéztem 3 csajt aki tetszik, elmentem randira mindhárommal, abból kiválasztottam a legjobbat, most vele vagyok.
2023. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!