Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy egy lánnyal se tudok egy hullámhosszra kerülni, amikor randizunk?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok az a nagy szórakozóhelyre járó ember, a hobbimon keresztül meg nem tudok megismerni lányokat, ezért Tinderen illetve Facebook társkeresőn ismerkedek a legtöbbször, és olyan szempontból sikeresen, hogy vannak matcheim, amiket tovább tudok vinni randiig, viszont randin egyszerűen nem érzek semmilyen szikrát, vagy kémiát (1 esetet kivéve, de ott meg a lány nem érzett semmit)


Kezdetben ezzel nem törődtem, merthogy van ilyen, nem mindig találja meg az ember elsőként a megfelelő embert magának, de most hétvégén voltam túl a 11. randimon (ehhez 1 év kellett itt vidéken, nem randizok hetente akkora Casanova nem vagyok :D) , és ugyanúgy nem éreztem semmi szikrát, ezért kezdem azt érezni, hogy velem van a baj.


Eddig 3 hosszútávú kapcsolatom volt, ott az első randi után mindig a fellegekben jártam és konkrétan vártam a másodikat, az idő elrepült velük, de a legutóbbi randikon semmi hasonlót nem éreztem.


Hogyan tudnám ezt elkerülni? Több telefonbeszélgetés, esetleg videó chat, vagy minél előbb találkozni személyesen?


Esetleg szüneteltessem a randikat mert lehet kiégtem, vagy mégis ismerkedjek szórakozóhelyeken mert élőben más?


2023. szept. 5. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A 3 korábbi kapcsolatodat is interneten ismerted meg?
2023. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-et igen, őt előtte ismertem személyesen is látásból, de Tinderen kezdtünk végül el beszélgetni, 1-et a munkahelyemen, egyet pedig teljesen online ismertem meg, előtte ismertem személyesen.
2023. szept. 5. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert személyes ismeretség teljesen más, mint az online. Hiszen, ha valakit már legalább láttál előtte és úgy beszéltek meg randit, akkor ott már várakozással mész a randira, tudod, hogy külső tekintetében mire számíts. Sokkal hamarabb jön a szikra. Online találkozó esetén is lehet ilyen, ha a másik nagyon vagy esetleg még jobban is néz ki, mint a képein. De azért ott messzebbről indul az egész, hiszen először azt kell eldöntened, hogy tetszik-e egyáltalán. Ha kicsit is csalódás, akkor már mínuszból kell feltornázni az egészet. szóval lehet, hogy ha valaki kicsit is szimpi, akkor adni kellene egy második esélyt is neki, hogy még találkozzatok, hátha kialakul a vonzalom. Ha nem, akkor nem, akkor egyszerűen nem volt szerencséd eddig.
2023. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell siettetni a dolgokat. Netes ismerkedésnél hónapokig is lehet randizni, mert addig kb vadidegen. Majd utána jön a szikra, ha meg nem, akkor nem kell erőltetni.
2023. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a nők és a társkeresés is egyre jobban ellaposodott. Kb. kapsz egy interjúszerűséget a randin és nem is igazán akarnak megismerni. Ehhez jön még, hogy amíg régen mondjuk 30 felett lehetett kiégett emberekbe botlani, most már simán 18 körül is vannak ilyesmik.

És, ha kicsit is érdekesebb, összetettebb személyiség vagy, kb. csoda lesz, ha hasonlót találsz tinderen.

2023. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!