Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti ha megismernétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha megismernétek egy lányt, akivel nagyon-nagyon egy hullámhosszon vagytok, belevágnátok úgy egy komoly kapcsolatba, ha a nő külföldi, és ott is él?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Együlttétre vágynék és csak szenvedés volna így.

2018. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy úgy érzed, hogy nem találnál még egy ilyen lányt, találkoztatok már értelem szerűen, és annak ellenére, hogy külföldön él, már fél éve tartjátok a kapcsolatot, skypolás órákon át stb.. Most nemsokára újra találkoztok, de a lány nagyon pedzegeti, hogy szeretné komolyan megpróbálni. Nem történt semmi, se csók se semmi eddig, szóval így nehéz a dolog.
2018. ápr. 27. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Még szép, odaköltöznék hozzá.
2018. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
És arról például szó sincs, hogy a nő jönne ide hozzád, Magyarországra? Ez bizony kétoldalú dolog. Ha te hajlandó lennél mindent feláldozni egy külföldi nőért és külföldre költözni, akkor viszont ezt a nőtől is nyugodtan elvárhatod.
2018. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő is jönne, nem arról van szó. Hanem arról, hogy annak ellenére, hogy fél éve ismerem, csak egyszer találkoztunk személyesen, most lesz lehetőségem több napot tölteni vele, de másrészről egy elég ésszerű ember vagyok, kimondani így egy ilyen dolgot nem lenne logikus, ő viszont teljesen belém esett már. Viszont, ha kapcsolatot is kezdünk, akkor is az egyetem miatt legalább 1 évet külön kell lennünk.
2018. ápr. 27. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hol él külföldön, mert az elég nagy. Ha a Kongói Köztársaságban él, akkor költözzön ő Magyarországra. Ha meg Svájcban akkor segítsen neked szerezni ott munkát, a kapcsolatrendszerével, és akkor kimehetsz hozzá élni az aranyéletet.
2018. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én belementem egy komoly kapcsolatba így, tervben van az összeköltözés, ha elvégezzük az egyetemet. Kb. fél évente találkozunk addig, és majdnem minden nap skypeolunk. Volt köztünk már szexualitás.


Ennek csak akkor van értelme, ha komolyan gondoljátok. Ha nem, akkor egyáltalán minek kezdtetek el így ismerkedni? Mert akkor ez elpazarolt idő volt így.

2018. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg Svájcban akkor segítsen neked szerezni ott munkát, a kapcsolatrendszerével, és akkor kimehetsz hozzá élni az aranyéletet."


Én sokat járok ki Svájcba, mivel anyáék ott élnek. Hát, nem egyszerű ott munkát találni, de nem lehetetlen. A fizetés viszont mesés.

2018. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, de olyan típusú emberként, aki mindigis nagyon nehezen akadt társra, akit szeretni tud. Tehát ha nem lenne az életemben ez a külföldi illető személy, akkor egyedül lennék, mert a környezetemben senki sincs, akivel eltudnék képzelni komolyabb dolgot.

Többször is találkoztunk, mivel közeli hozzátartozóm is külföldön él, ugyanabban a városban, őt látogattam, amikor volt szerencsém látni őt is. Nem olyan komoly még, hogy összeköltözésen gondolkodjak, de szóba jött. Jól érzem magam vele, nem ismerek senkimást, akivel jobb lenne.. ha ismernék, talán más lenne a helyzet, de végülis így alakult:))

2018. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!