Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha nem akartok se kapcsolatot se szexet egy csávótól akkor miért huzzátok az agyát, miért nem mondjátok meg neki kerek perec hogy nem lesz köztünk semmi és kész?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki elkezdett velem beszélgetni, odaült hozzám szünetekbe, tényleg sokszor olyan közel hogy már majdnem az ölembe, teljesen összeértek a combjaink. Nevetgélt a vicceimen, megérintett többször. Én azt gondoltam többet akar sima beszégetéseknél, tettem is rá neki utalásokat, mind fizikailag, mind szóban, de most meg úgy látom durcázik, beszélget inkább a női kollégáival. Szerintem már ki is beszélt velük engem. Miért kell félreérthető jeleket adni ha nem akar semmit?

#ismerkedés #kolléga #felesleg #félreérhető jelek
2023. szept. 5. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem félreérthető. Én nőként ugyanígy beszélgetek nőkkel, és nem hiszik azt, hogy szex lesz. Éhes disznó, ugye.
2023. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Csak te képzeltél többet a dologba. Amatőr vagy
2023. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Mégis mit kellett volna tennie, leteperni? Randira hívni? Te csak utalgattál, nem léptél, arra tudott volna reagálni, akár úgy, hogy nem akar tőled többet, de az utalgatásokra még ennyit sem lehet...
2023. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt a válasz abban van, miket mondtál neki és miket tettél.

" tettem is rá neki utalásokat, mind fizikailag, mind szóban"

2023. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell mindent jelnek venni
2023. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Legyen tököd, hívd el randira, ha nemet mond mondd meg neki, hogy akkor legközelebb tartózkodjon attól hogy belemászik az aurádba. Szinte nem is jöhetsz ki rosszul a dologból.
2023. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1-es az hogy nőként hogy beszéltek egymással nem tud meghatni, ha férfival beszéltek tényleg ne másszatok az auránkba ne üljetek 1 mm távolságra tőlünk mikor fél méterre is lehetne és ne fogdossátok a karunk a mellkasunk stb.,jóhogy nem a farkunkat fogjátok meg, de ti nem akartok semmit. Nekünk ez már félreérthető.

Nem baj legalább én is tettem olyat amin durcázhat egy kicsit, meg kibeszélheti a barátnőivel, majd meggondolja legközelebb milyen közel megy férfiakhoz, lehetőleg hogy még ne álljon fel a farkuk.

2023. szept. 5. 16:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Meggondolta magát, vagy csak egótunningra voltál jó neki.

Félreérthetetlen, ha jóformán az öledbe ül, hiába írják, hogy nem az.

2023. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Hát bocs, de ha valakivel beszélgetek pl. egy padon, nem fel méterre fogok mellette ülni, akkor sem, ha semmit nem akarok tőle.

Vedd már észre magad. Nem minden jel. Aztán besertodsz, mint egy hisztis ovidas, meg keresztbe teszel neki. Szánalmas vagy.

2023. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Sokszor pont a túl sok testi kontakt jelenti azt, hogy semmit nem akar. Úgy viselkedik, mint egy haverral, barátnővel, semmit jelent neki pár érintés. És sokszor pont a távolságtartóbb viselkedés jelenti a vonzalmat, mert egy apró érintesnek is jelentősége van.
2023. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!